q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Бердянський район відсвяткував День незалежності України та День державного прапору України

Изображение 116фл1Изображение 127прп

23 серпня Андріївська територіальна громада приймала на своїй території гостей з усього району. Свято розпочалося з презентацій робіт селищної та сільських рад. Кожна громада запрошувала до себе почесних гостей: народного депутата України Олександра Пономарьова, його помічників Юрія Люцканова та депутата районної ради Аллу Токареву, керівників району Жанну Васильчик та Романа Молодецького, які куштували солодощі, вареники, пироги і знайомилися з різними виробами місцевих майстрів. 

 

Изображение 033высИзображение 106рад

Изображение 034дбИзображение 119бор

Изображение 040прИзображение 042тнц

Изображение 062вышИзображение 097тлп

Офіційна частина дійства розпочалася з урочистого підняття державного прапору України та привітальних слів Олександра Пономарьова, Жанни Васильчик та Романа Молодецького. Очільники району разом з помічниками народного депутата України вручили обласні нагороди депутатам районної ради Григорію Линнику, Вілену Павлику, голові ф/г «Дубовик» Євгену Дубовику. Звання «Почесний громадянин Бердянського району» присвоєно директору ПП АФ «Промінь» Леоніду Калюжному та гендиректору ПСП АФ «Росія» Анатолію Ніколенку. Грамотами районної ради та райдержадміністрації були відзначені активні жителі Бердянського району. Спеціальними нагрудними знаками «Учасник АТО» були нагороджені військові, що несуть службу на сході України.

Изображение 129пономИзображение 153никИзображение 142дуб

Кожний рік у районі проводиться конкурс на кращу територіальну громаду. За підсумками 2015 року перше місце розділили Андріївська селищна та Андрівська сільська ради, друге місце - Берестівська об’єднана територіальна громада та Дмитрівська сільська рада, третє місце зайняла Долинська сільська рада. Вже традиційно подарунки отримали громади від народного депутата України Олександра Сергійовича Пономарева, які вручили його помічники Юрій Люцканов та Алла Токарева.

Изображение 154кагИзображение 159крб

Изображение 174пел

Урочисте дійство супроводжувалося святковими виступами художньої самодіяльності району і козацькими розвагами та закінчилося виступом естрадної рокгрупи.

Изображение 122танц