q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Президія районної ради

20160819 130730 resized 219 серпня голова районної ради Жанна Васильчик провела чергове засідання президії, у якому прийняли участь члени президії, селищний та сільські голови, заступник голови райдержадміністрації та начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники закладів охорони здоров"я,  представники засобів масової інформації.

Члени президії заслухали інформацію заступника головного лікаря КУ "Андріївська ЦРЛ" Людмили Пасько щодо виконання програм "Безпечні пологи" та надання хірургічної допомоги мешканцям району за перше півріччя поточного року. Згідно даних центральної районної лікарні протягом першого півріччя у пологову будинку м. Бердянськ народилось 76 дітей, смертність немовлят та материнська смертність відсутні. Протягом травня-червня - 28 жителів району отримали хірургічну допомогу у міській лікарні, у хірургічному відділенні КУ "ЦРЛ" проліковано 479 осіб.

З питання виконання Програми соціального захисту дитячого та жіночого населення Бердянського району в галузі безоплатного медичного обслуговування  виступив в.о. керівника КУ "Бердянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Дмитро Аксьонов. Він зазначив, що у районі склалася складна демографічна ситуація. За звітній період 2016 за перше півріччя поточного року року  народжуваність склала 2,8 на 1000 населення проти 3,1 в 2015 році. У районі працюють 2 педіатри і 9  сімейних лікарів. 

Наостанок, з інформацією щодо виконання програм з профілактики та боротьби зі сказом у Бердянському районі виступив в.о. начальника управління Держпродспоживслужби у Бердянському районі Дмитро Вєнцев, який повідомив, що програми затверджені лише у Андріївській селищній, Берестівській, Дмитрівській, Долинській, Новопетрівській та Червонопільській сільських радах. Кошти, виділені сільськими радами, направлені на придбання вакцини проти сказу.   20160819 131028 resized 120160819 130745 resized 2