q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Нарада селищного, сільських голів з представниками Запорізького офісу реформ та регіонального відділення Асоціації міст України

Izobrazhenie 011ррТемою зібрання стало питання об’єднання територіальних громад. На нараду приїхали фахівці із області, щоб відповісти на усі запитання, які стосуються об’єднання. Зокрема, заступник голови Запорізької облдержадміністрації – керівник апарату Зінаїда Бойко запевнила присутніх про усіляку підтримку об’єднуючим територіальним громадам, які впевнено йдуть згідно Перспективному плану, а також і тим, хто хоче внести зміни щодо об’єднання.

 

Олександра Оляніна, регіональний консультант з бюджетних питань Асоціації міст України освітила фінансові перспективи, які може отримати громада у разі об’єднання. Регіональний консультант з юридичних питань Трипольська Маргарита Ігорівна ознайомила з порядком оформлення документів, нормативних актів та запропонувала головам звертатися до неї за будь якою допомогою щодо підготовки проектів рішень.

Директор Запорізького офісу реформ Олександр Свістун повідомив, що Міністерство регіонального будівництва наполягає на тому, щоб прискорити процес об’єднання тих громад, які хочуть працювати з бюджетом 2017 року.

Своїм досвідом поділилася Наталя Кушнір, яка перша очолила об’єднану територіальну громаду у Бердянському районі, та розповіла про можливості, що отримала і ще отримає громада.

Процес об’єднання триває, на черзі вже стоїть Осипенківська територіальна громада, яка приєднає до себе Новопетрівську та Червонопільську сільські ради.

Izobrazhenie 012рр