q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Чергова сесія районної ради

все8 липня 2016 року відбулося чергове засідання  9  сесії Бердянської районної ради, яке провела голова районної ради Жанна Васильчик.

У роботі сесії взяли участь  заступники голови райдержадміністрації Геннадій Бєлогуров та Ніна Борщова,  начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій, селищний, сільські голови, представники правоохоронних органів, засобів масової інформації.

Депутати внесли зміни до Програми соціально - економічного розвитку Бердянського району, затвердили програму підтримки ветеранів Бердянського району продовольчими товарами та лікарськими препаратами та програму з підвищення рівня енергоефективності Бердянського району.

З інформацією про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Бердянського району виступили перший заступник керівника Бердянської місцевої прокуратури Олександр Маленко та заступник начальника Бердянського ВПГУНП у Запорізькій області Костянтин Безруков.

Під час пленарного засідання депутати внесли зміни та доповнення до деяких програм та районного бюджету; затвердили нормативну грошову оцінку земельних ділянок та ряд питань комунальної власності.

Крім того, депутати прийняли звернення до Кабінету Міністрів України щодо ситуації в галузі тваринництва на території району.

Наостанок, голова ради озвучила відповіді на раніше прийняті Звернення, а саме, щодо надання населенню субсидій для відшкодування витрат на придбання твердого палива та введення для аграріїв  єдиного податку – це податок з одного гектара землі.