q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Телемарафон "Пам'ять"

Шановні мешканці Бердянського району!

 

9 травня ми святкуватимемо 69-ту річницю Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Ця дата нагадує нам про безсмертний подвиг народу-переможця, який в жорстокій кровопролитній війні з фашизмом відстояв свободу і незалежність Вітчизни, врятував світ від смертельної загрози.

Щорічно Бердянська районна рада, райдержадміністрація та рада ветеранів разом з усіма небайдужими мешканцями району приймають участь у обласному телемарафоні «Пам’ять», який приурочено черговій роковині Перемоги.   

Грошові внески телемарафону приймаються на поточний рахунок: «Обласний Фонд соціальної підтримки громадян, які потребують невідкладної допомоги», розрахунковий рахунок №26009000095659, код ЄДРПОУ 20520262, МФО 300023, ПАТ «Укрсоцбанк» м. Запоріжжя, з позначкою «Благодійний внесок у фонд телемарафону «Пам’ять», назви підприємства (організації або установи) із зазначенням міста або району.

Закликаємо в котре прийняти участь у телемарафоні, мета  якого - об'єднати мешканців району ідеєю подяки поколінню переможців, всім, хто ціною власного життя зберіг життя українського народу.

Ми не маємо права забувати про героїзм наших батьків! Гордість за подвиг, вдячність за життя повинні жити в серцях нових поколінь!»