q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Працюють депутатські комісії та президія районної ради

 15 квітня в районній раді працювали депутатські комісії та президія районної ради.

Зокрема, комісія з питань бюджету розглянула проект рішення щодо внесення змін та доповнень до районного бюджету на 2014 рік, яке доповіла начальник управління фінансів райдержадміністрації Наталя Бочкова. Дане питання було винесено й на президію районної ради, яка відбулася трохи згодом.

За ініціативою голови районної ради Станіслава Фролова були запрошені з доповіддями представники Бердянської ОДПІ: заступник начальника Анжеліка В'южаніна та начальник відділу місцевих податків та зборів, плати за землю, ресурсних та неподаткових платежів Лідія Вовк, які ознайомили присутніх з основними заходами по забезпеченню надходжень до місцевих бюджетів Бердянського району, які заплановані на 2014 рік.

Перший доповідач   проаналізувала динаміку надходжень платежів до загального фонду місцевого  бюджету у січні - березні 2014 року   та очікувані надходження в квітні поточного року, у тому числі по податку на доходи з фізичних осіб.

Другий доповідач проінформувала, що згідно  Закону України "Про  запобігання фінансової катастрофи та створення умов для економічного росту в Україні" від 27.03.2014 року № 1166-VІІ внесені зміни до Податкового кодексу України, в частині того, що розмір  орендної плати за землю не може бути менше 3% від  нормативної грошової оцінки землі. Дані зміни вступили в силу з 01.04.2014 року. У своєму виступі вона зупинилася на  надходженнях плати за землю до місцевих бюджетів Бердянського району  та розкрила заходи щодо їх збільшення  у 2014 році. Лідія Володимирівна звернулася до сільських голів з необхідністю проведення аналізу договорів оренди на предмет відповідності діючому законодавству ставок орендної плати.  

 

На засіданні постійної комісії з гуманітарних питань та  президії районної ради депутати заслухали хід виконання Цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз у Бердянському районі на 2012 - 2016 роки, затвердженої рішенням районної ради від 11.09.2012 №1, за 2013 рік. Проінформувала присутніх з цього питання головний лікар КУ БРЦПМСД Тетяна Шевлюк.