q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Прийом депутата Запорізької обласної ради

Аби з перших уст почути і зрозуміти проблеми людей, 10 квітня депутат Запорізької обласної ради Станіслав Лимарчук провів виїзний прийом громадян на території Новопетрівської сільської ради. Зустріч відбулася у приміщенні сільської ради.

На прийомі були присутні заступник голови районної ради Жанна Васильчик та Новопетрівський сільський голова Валентин Смага.

Зі своїми проблемами та турботами на прийомі до депутата звернулися жителі сільської ради. Так,  директор Новопетрівської загальноосвітньої школи I-IIIступенів Тетяна Ковбаса порушила питання щодо ремонту школи в літній період, налагодження шкільного піаніно та ін.

З проханням надати матеріальну допомогу на лікування до депутата звернулися матері дітей – інвалідів, люди похилого віку.

Звернення громадян стосувалися також організації медичного огляду населення обласними лікарями, скорочення  соціальних працівників Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та ін...

Спілкування відбулось в доброзичливій обстановці, всі підняті питання взято на контроль. Жителі залишилися вдячні депутатам за уважний, виважений підхід до нагальних проблем, піднятих у зверненнях.