q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Пленарне засідання районної ради

21 березня відбулася сесія Бердянської  районної ради шостого скликання, яку провів  Станіслав  Фролов.У роботі засідання взяли участь голова райдержадміністрації Володимир Чепурний, його заступники, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, депутати обласної ради, помічник народного депутата України О. Пономарьова Алла Токарєва, селищний, сільські голови та ін. 

На розгляд сесії  внесено 30 питань, які відповідно до Регламенту районної ради попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та президії районної ради. 

Першим питанням порядку денного присутні заслухали звіт голови районної державної адміністрації  щодо виконання Програми соціально-економічного розвитку та делегованих повноважень за 2013 рік.  Також  затвердили Програму соціально-економічного розвитку Бердянського району на 2014 рік.

Серед іншого на сесії затверджено ряд програм,  питання  комунальної власності та ін...  

Наостанок, з метою заспокоїти жителів району у цей складний час для нашої держави депутати прийняли звернення.

З усіх питань порядку денного сесії  прийняті відповідні рішення.

 

ЗВЕРНЕННЯ

депутатів Бердянської районної ради до

жителів Бердянського району

 

Шановані жителі Бердянського району!

 

Сьогодні Україна переживає дуже важкий час. Вже порушена  територіальна цілісність держави. Збереження українських кордонів, миру і злагоди в суспільстві - обов'язок кожного громадянина України. Ми громадяни однієї країни!

Тому Депутатський корпус районної ради заявляє:

 

- ми підтримуємо суверенітет України, верховенство Конституції нашої країни, закликаємо мешканців району зберігати спокій та  витримку;

- твердо  відстоюємо єдність соборної,  незалежної України;

- вважаємо неприпустимим введення на територію України будь-яких іноземних військ без згоди на те Верховної Ради України;

- категорично засуджуємо окремі прояви внутрішньополітичного екстремізму;

- рішуче заявляємо про недопустимість розпалювання релігійного та міжнаціонального протистояння;

- ніхто не зобов’язаний відмовлятись від своїх політичних уподобань, але наше завдання - не ставити їх вище за долю нашого краю, нашої держави;

- ми застерігаємо мешканців району утриматись від участі в заходах сепаратистського  характеру, тим більш у їх організації;

- ми маємо надію, що  центральні органи державної влади зроблять все можливе для забезпечення соціальних виплат, а головне, щоб громадяни України не відчували загрози миру та спокою на своїй  території.

Наш район завжди був і є мирним краєм. І сьогодні миролюбність і врівноваженість важливі, як ніколи. Найдорожче, що нам вдавалося зберегти в нашій країні -  це мир. Ми сподіваємося і далі залишатися регіоном стабільності, де проживають представники багатьох національностей, де мирно співіснують люди, які належать до різних релігійних конфесій і дотримуються різних політичних поглядів. Подібна толерантність і є ознакою справжньої демократії.

Будемо сильними і мудрими! Адже сьогодні, як ніколи потрібно об'єднати свої зусилля заради захисту демократії, прав і свобод українського народу, зберігаючи спокій і розсудливість. Тільки це може вберегти Україну від хаосу і свавілля, забезпечити її цивілізований розвиток. Закликаємо всі політичні сили до єднання в ім'я цілісності  та незалежності   держави!

Україна - наш спільний дім і ми його повинні зберегти заради майбутнього наших дітей!                                                                                 

                                                                                                                                   Депутати шостого скликання

                                                                                                                        Бердянської районної ради