q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Продуктивно попрацювали

18 березня 2014 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань  бюджету, на якому начальник управління фінансів прозвітувала про виконання районного бюджету за 2013 рік, про надходження та використання коштів спеціального цільового фонду «Соціально-економічний розвиток Бердянського району» за 2013 рік. Також депутати підтримали  внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 03.02.2014 року № 1 «Про районний бюджет на 2014 рік». Членами комісії розглянуто ще ряд питань, які винесені на чергове пленарне засідання.

Трохи згодом провела роботу президія районної ради. Голова райдержадміністрації Володимир Чепурний прозвітував щодо виконання Програми соціально-економічного розвитку та делегованих повноважень за 2013 рік. Про Програму соціально-економічного розвитку Бердянського району на 2014 рік   доповіла заступник голови райдержадміністрації Ніна Борщова.

Загалом члени президії розглянули шість питань і прийняли рішення щодо внесення  їх на пленарне засідання чергової сесії районної ради, яке відбудеться 21 березня.