q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Засідання постійних комісій районної ради

У районній раді 17 березня 2014 року відбулися засідання постійних комісій. Депутати розглянули проекти рішення 40 сесії районної ради.

Під головуванням Валентини Щокіної пройшло  засідання постійної комісії з питань соціально - економічного розвитку та підприємницької діяльності, в якому взяла участь Жанна Васильчик - заступник голови районної ради ; Ніна Борщова - заступник голови райдержадміністрації.

Депутати  розглянули проект рішення "Програми соціально-економічного розвитку Бердянського району на 2014рік", пояснення до якого представила начальник управління економічного розвитку та житлово - комунального господарства РДА Світлана Бакарджиєва. Також вона доповіла про виконання пріоритетних напрямків роботи Бердянської районної державної адміністрації і районної ради за 2013 рік та про пріоритетні напрямки роботи на 2014 рік.

Крім цього, начальник управління фінансів райдержадміністрації  Наталя Бочкова довела до уваги членів постійної комісії звіт про надходження та використання коштів спеціального цільового фонду "Соціально - економічний розвиток Бердянського району" за 2013 рік.  У конструктивній , доброзичливій атмосфері пройшло обговорення проектів рішень на постійній комісії районної ради з питань депутатської діяльності і етики,   місцевого самоврядування, законності та правопорядку, яке провів голова комісії Юрій Клименко. Депутати розглянули   Програму забезпечення громадської безпеки та профілактики злочинності у Бердянському районі, розвитку матеріально-технічної бази Бердянського міського відділу  Головного управління Міністерства внутрішніх справ України у Запорізькій області на 2014 рік, а також винесли на розгляд президії кандидатури на нагородження нагрудним знаком "За розвиток Бердянського району".

Усі проекти рішень отримали позитивний висновок і внесені   на  розгляд сесії районної ради.