q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Міжсесійна робота районної ради

 

З 15 по 20 березня в районній раді  проведені засідання постіних комісій, на яких  розглянуто 28 питань. В засіданнях комісій прийняли участь голова районної ради Фролов С.М. та заступник голови ради Васильчик Ж.О. 

20 березня  голова районної ради Фролов С.М. провів:

о 13-00 засідання президії районної ради з питань: 1. Про  звіт голови Бердянської районної державної адміністрації з питань виконання Програми соціально-економічного розвитку та делегованих повноважень за 2011 рік. 2. Про внесення змін  та доповнень до рішення районної від 30.12.2011 року № 1 «Про районний бюджет на 2012 рік». 3.   Програму соціально - економічного   розвитку Бердянського району на 2012 рік. 4.  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок. 5.Про нагородження нагрудним знаком «За розвиток Бердянського району». Проекти рішень  були підтримані президією та винесені на чергове пленарне засідання районної ради.

о 14-00  День депутата з питання декларування доходів осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврування. На засідання були запрошені депутати районної ради, селищний, сільські голови, секретарі селищної, сільських рад, керіники комунальних установ районної ради.