q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Збори депутатів усіх рівнів Запорізької області

22 січня голова районної ради Станіслав Фролов  у складі делегації від Бердянського району  взяв участь у  зборах депутатів усіх рівнів Запорізької області. Близько 400 представників громад висловили свою стурбованість у зв'язку з подіями в країні, пропонуючи свої варіанти врегулювання конфлікту мирним шляхом. Збори проводив голова Запорізької обласної ради Віктор Межейко. Заслухавши всі пропозиції, депутати усіх рівнів Запорізької області затвердили звернення до центральних органів влади.

 

 

     Звернення зборів депутатів місцевих рад всіх рівнів Запорізької області

                Президенту України Януковичу Віктору Федоровичу

                Голові Верховної ради Рибаку Володимиру Васильовичу

                Прем'єр - Міністру України Азарову  Миколі Яновичу

               Лідерам парламентських політичних партій

 

Виражаючи інтереси жителів Запорізької області - наших виборців, висловлюємо обурення та глибоку стурбованість у зв'язку з ескалацією громадської напруженості і тривалого протистояння на Євромайдані у Києві, яке з мирної акції переросло у силовий конфлікт та призвело до людських жертв.

Ми чітко розуміємо, що екстремізм, насильство, масові заворушення, погроми і підпали ставлять країну на межу громадянської війни, розколу держави і нічим не обґрунтованого кровопролиття.

Учасники зборів повністю поділяють позицію і стурбованість Президента України Віктора Федоровича Януковича, висловлені ним у зверненні до Українського народу 20 січня поточного року.

Тому ми вважаємо, що лише шлях мирного врегулювання громадянського конфлікту є єдиним можливим і вірним способом врятувати країну від хаосу, подальшого кровопролиття та людських жертв, а у кінцевому рахунку - забезпечити збереження державності.

Вимагаємо від правоохоронних органів вжити всіх законних заходів з негайного встановлення правопорядку, захисту прав та інтересів мирних громадян від дій радикально налаштованих екстремістів.

Вимагаємо від політиканів, які роздмухують полум'я заколоту та підштовхують країну до громадянської війни, припинити ці небезпечні для країни та суспільства політичні ігри, що набули неконтрольованого характеру.

В свою чергу запоріжці підтримують Президента України Віктора Федоровича Януковича та Уряд у їх діях щодо збереження цілісності країни, захисту конституційного строю та прагненні встановити мир та порядок в країні.

 

Прийнято на зборах депутатів місцевих рад всіх рівнів Запорізької області 22.01.2014

 

Проголосувало «за» - 408, «проти» – 1.