q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Відкриття неврологічного відділення

 

25 грудня відбулося відкриття оновленого неврологічного відділення КУ«Андріївська центральна районна  лікарня». На захід прибули народний депутат України Олександр Пономарьов, голова районної ради Станіслав Фролов, голова райдержадміністрації Володимир Чепурний,  представники депутатського корпусу області та району, гості. 

Усі присутні відмітили високу якість проведених ремонтних робіт, що значно поліпшить умови праці медперсоналу та лікування хворих.

Народний депутат України О.Пономарьов відзначив Подяками за вагомий внесок в реконструкцію відділення меценатів (керівників сільськогосподарських підприємств та приватних підприємців), медичних працівників та будівельників, які здійснювали ремонтні роботи. 

Керівництво району, в свою чергу, висловило вдячність за неоціненну спонсорську допомогу у проведенні якісного ремонту народному депутату України, за кошти якого відремонтована одна з палат у відділенні,  депутатам обласної ради, керівникам фермерських  господарств, підприємцям та усім благодійникам.