q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Відбулися засідання постійних комісій

 

З 20 по 24  грудня в Бердянській районій раді відбулися засідання постійних комісій. Зокрема, засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку та підприємницької діяльності; з питань бюджету; постійна комісія з питань агропромислового розвитку, земельних відносин та раціонального використання природних ресурсів; з питань депутатської діяльності і етики, місцевого самоврядування, законності та правопорядку; з гуманітарних питань; з питань управління об'єктами спільної власності територіальних громад та житлово - комунального господарства.

 

На засіданні п.к. з питань соціально - економічного розвитку та підприємницької діяльності, яке провела голова комісії Валентина Щокіна, депутати розглянули питання про хід виконання та внесення змін до Комплексної програми підвищення енергоефективності Бердянського району на 2011 – 2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 25.03.2011 року №3. Також  внесено зміни та доповнення до районної цільової програми «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - II» та ще ряд питань, які рекомендовано   до розгляду на сесії районної ради.

На засіданні постійної комісії з питань агропромислового розвитку, земельних відносин та раціонального використання природних ресурсів (голова - Сергій Гринько)  розглядався ряд важливих питань, а саме:  Програма розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річок, ставків та Азовського моря, що розташовані на території Бердянського району на період до 2021 року; Про затвердження місцевої схеми формування екологічної мережі Бердянського району Запорізької області; Про нормативну грошову оцінку земельної ділянки та заслухано звіт роботи постійної комісії про проведену роботу. 

В цей же день засідання постійної комісії з питань бюджету провів її голова Олександр Москаленко. Депутати   обговорили питання  Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 26.12.2012  року № 2 «Про районний бюджет на 2013 рік»та інші.

На засіданні постійної комісії  з питань депутатської діяльності і етики, місцевого самоврядування, законності та правопорядку  депутати розглянули кандидатури для нагородження нагрудним знаком "За розвиток Бердянського району."

 В цілому засідання комісій пройшли в робочій та конструктивній обстановці, депутати жваво обговорювали всі питання, з яких прийняли відповідні рішення.