q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Ювілей Героя

17 грудня  поточного року голова районної ради Станіслав Фролов та його заступник Жанна Васильчик прийняли участь у заходах з нагоди 100-річчя від дня народження славетної людини, Героя Радянського Союзу Потапенка Миколи Семеновича, які відбулися в Андріївській музичній школі.

 

В своїй промові голова районної ради висловив глибоку пошану  Герою і наголосив, що 100 - річчя Потапенка Миколи Семеновича - це важлива дата в історії нашого краю. 

Цей день став для мешканців Андріївки  Днем пам’яті та вшанування Героя, який загинув у боях 29 вересня 1943 року. Його ім'ям названа вулиця в селищі, середня школа, де він навчався. На Меморіалі слави   встановлена меморіальна плита і бюст на алеї героїв у парковій зоні.

Святкові заходи  включили в себе  покладення квітів до пам’ятника Миколи Семеновича та урочистий концерт  з нагоди цієї події. В Андріївській середній школі пройшли змагання серед учнів на кубок ім. Потапенка. 

Проведені ювілейні заходи  засвідчили, що пам᾽ять про таких безстрашних, сильних духом людей, як Микола Семенович Потапенко, залишиться назавжди!