q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Відбулося пленарне засідання шостої сесії районної ради

IMG 0811 патей26 березня, під керівництвом голови районної ради Ольги Кочубей, відбулось пленарне засідання шостої сесії районної ради восьмого скликання. У роботі сесії прийняли участь начальники відділів та спеціалісти виконавчого апарату районної ради, керівник апарату Бердянської районної державної адміністрації Алла Галущак, керівники та спеціалісти структурних підрозділів Бердянської та Приморської райдержадміністрацій, голови територіальних громад, представники засобів масової інформації.

На розгляд шостої сесії районної ради було винесено 37 питань.

Одноголосно депутатами було прийнято рішення про визнання повноважень депутата Бердянської районної ради Ангеліни Гулової та дострокове припинення повноважень депутата Бердянської районної ради Ірини Петренко.

Депутати районної ради заслухали та затвердили звіти про виконання програм Бердянської, Приморської та Чернігівської райдержадміністрацій. Так, про виконання Програми соціально-економічного розвитку Бердянського району та Чернігівського району на 2020 рік прозвітував начальник відділу інфраструктури та захисту довкілля Бердянської райдержадміністрації - Володимир Сенченко; про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Приморського району на 2020 рік доповіла спеціаліст Приморської райдержадміністрації - Любов Бредихіна; про виконання районних Програм підвищення якості та ефективності виконання представницьких та управлінських функцій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування на території Приморського району на 2019-2020 роки та на території Чернігівського району на 2019-2020 роки доповіли начальник відділу фінансів Приморської райдержадміністрації Наталя Хіцай та керівник апарату Бердянської райдержадміністрації Алла Галущак.

Крім того, депутати районної ради затвердили звіти про виконання районних бюджетів у 2020 році Бердянського, Приморського та Чернігівського районів та прийняли рішення про внесення змін і доповнень до бюджету Бердянського району на 2021 рік.

Враховуючи те, що на постійних комісіях районної ради були ретельно розглянуті звіти про виконання соціальних програм та питання по об’єктам комунальної власності, депутати одноголосно затвердили проекти рішень.

Одноголосно депутати району затвердили зміни до рішень районної ради про депутатські фракції та групи, обрання голів та членів постійних комісій, складу президії, закріплення депутатів за міськими, селищними та сільськими радами об’єднаннях територіальних громад району та затвердили Положення про офіційний веб-сайт Бердянської районної ради.

IMG 0800 мазуров

 

Після розгляду питань порядку денного пленарного засідання шостої сесії районної ради, голова Бердянської районної ради Ольга Кочубей нагадала присутнім депутатам про подання у термін до 01.04.2021 року щорічної декларації про доходи, зобов'язання фінансового характеру та майновий стан за 2020 рік.