q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Проведення навчання

В рамках реалізації стратегії соціально - економічного розвитку сільських територій "Рідне село" та доручення Міністра аграрної політики та продовольства України Присяжнюка М.В., 12 грудня, представники Таврійського державного агротехнологічного університету провели навчання селищного, сільських голів Бердянського району. На засіданні головував голова районної ради Станіслав Фролов. У семінарі взяли участь заступник голови ради Жанна Васильчик, заступники голови райдержадміністрації Іван Манойленко, Ніна Борщова, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Представники інституту наголосили, що метою даного заходу є роз’яснення  основних принципів законодавчих нововведень. Адже  сільські та селищні голови несуть повну відповідальність за територію, якою керують. А, отже, повинні бути в курсі всіх змін у  законодавстві та  інноваційних проектів.

Максим Подгорний, заступник директора Таврійського державного агротехнологічного університету, освітив важливі моменти розвитку кооперативного руху на селі.

Кандидат екологічних наук Юрій Прус розкрив питання орендної плати з виробництва сільгосппідприємств; порядок визначення договірної орендної плати та прибутку.

З основними напрямами аграрної політики, а саме: про особисте селянське господарство, його проблеми розвитку, про туристичний потенціал Бердянського району, а також про сприяння органів виконавчої влади та місцевого самоврядування ознайомила доктор економічних наук Тетяна Яворська.

Кандидат економічних наук, доцент Інна Когут освітила питання формування доходів і видатків бюджетів територій в сучасних умовах. 

Зустріч пройшла конструктивно, усі питання були детально обговорені.