q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Бердянська районна рада готується до проведення чергового засідання сесії

IMG 20210323 085339 главнаяТрадиційно робочий день – 23 березня - в районній раді розпочався з проведення головою ради Ольгою Кочубей оперативної наради за участю заступника голови районної ради Віктора Дудукалова, керуючої справами виконавчого апарату Тетяною Івановою та працівниками виконавчого апарату районної ради.

Одним з важливих питань, яке обговорено на зібранні – це підготовка і проведення засідання президії районної ради та пленарного засідання шостої сесії районної ради, яке відбудеться 26 березня.

Під час наради розглянуто та обговорено перелік планових завдань, які потрібно виконати у звітному тижні. Зокрема, розглянуто питання та завдання, які виникли за результатами засідань постійних депутатських комісій.

 

Додатково обговорено питання щодо контролю за передачею архівних документів, що нагромадилися під час діяльності рад, які приєднуються до Бердянського району, а також перереєстрація комунальних підприємств за фактичним місцем знаходження та районною належністю.

В рамках здійснення контролю за листами, що надійшли до відділів районної ради, узгоджено актуальні відповіді і терміни їх виконання.

Про заходи з організації проведення благоустрою прилеглої до будівлі районної ради території інформували заступник голови районної ради Віктор Дудукалов і керуюча справами районної ради Тетяна Іванова. Зокрема, йшлося про упорядкування території двору та збільшення зелених насаджень на прилеглій території.

За підсумком наради надано відповідні завдання.

IMG 20210323 083249 вторая