q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Провела засідання постійна комісія районної ради з питань депутатської діяльності і етики, місцевого самоврядування, законності та правопорядку

Бердянська районна рада продовжує вести плідну роботу в умовах адміністративно-територіальної реформи в Україні, яка не залишила без участі жоден орган місцевого самоврядування. У зв’язку з цим, районна рада, напередодні чергової шостої сесії, провела засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності і етики, місцевого самоврядування, законності та правопорядку з метою врегулювання деяких організаційно-адміністративних питань діяльності депутатського корпусу ради, модернізацію офіційного веб-сайту ради та заслуховування звітності з профільних програм.

На комісії були присутні голова комісії Алла Токарева, заступник голови комісії Андрій Долговський, секретар комісії Олена Степаненко та член комісії Максим Вержиковський.

 

Також на засіданні комісії були присутні голова Бердянської районної ради Ольга Кочубей, заступник голови районної ради Віктор Дудукалов, керуюча справами Бердянської районної ради Тетяна Іванова та начальник відділу майнового та юридичного забезпечення виконавчого апарату районної ради Сергій Мазуров.

Додатково на засіданні комісії оголошено зміст листів-відповідей від державних органів влади щодо раніше прийнятих депутатських звернень. Окремо акцентовано увагу на необхідності здійснення заходів з дотримання вимог розділу «фінансовий контроль» Закону України «Про запобігання корупції» та подання щорічних декларацій депутатами Бердянської районної ради восьмого скликання.