q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Міжнародний день інваліда в Бердянському районі

Минулого тижня наша держава відзначала Міжнародний день інваліда, Бердянський район не став вийнятком.

Мета даного заходу – привернення уваги до проблем тих, хто став інвалідом. За останні роки  чисельність інвалідів в Україні, на жаль, зросла в більш ніж на півмільйона.  

 

За роки незалежності України державна політика стосовно інвалідів зазнала кардинальних змін. Якщо за часів СРСР основні зусилля держави спрямовувалися на соціальне забезпечення цієї категорії громадян, то нині державна політика ґрунтується на соціальному захисті громадян з особливими потребами. В основі принципу соціального захисту інвалідів лежить не соціальне забезпечення, як пасивна функція соціального захисту, а захищеність інвалідів через створення для них у суспільстві відповідних умов та рівних можливостей для реалізації життєвих потреб, здібностей, творчого потенціалу.
  Станом на 01 грудня поточного року у Бердянському районі  на обліку в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації перебуває  74 дитини інваліда, кожна з яких закріплена за депутатами обласної та районної рад. Жодна з них не залишається без їх уваги.  До дня інвалідів депутати надали своїм підопічним матеріальну допомогу та подарунки, привітали з наступаючими Новорічними та Різдвяними святами. До цього заходу приєдналася помічник народного депутата України О. Пономарьова Алла Токарєва. Постаралися зробити так, щоб діти з обмеженими можливостями були оточені увагою не тільки рідних та близьких, а й представників влади. 

Інваліди – це не просто категорія людей. Це окремі життя. Окремі трагедії. Окремі людські надії на те, що все буде добре. На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти. І хто допомагає...