q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Позачергове пленарне засідання

6 грудня  відбулося пленарне засідання позачергової  тридцять шостої сесії Бердянської районної ради шостого скликання, яке провів голова районної ради Станіслав Фролов. У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації, депутат обласної ради Володимир Чепурний, помічник народного депутата України О. Пономарьова Алла Токарєва, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, установ, організацій, представники правоохоронних органів та засобів масової інформації.

 

На початку засідання керівники району Станіслав Фролов та Володимир Чепурний поздоровили присутніх зі святом до Дня місцевого самоврядування та побажали всім міцного здоров'я, щастя, достатку, родинного затишку, нових творчих звершень і вагомих здобутків у професійній діяльності на благо рідної громади.

Кращих працівників відмітили обласними та районними відзнаками.

Орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм III ступеня»  нагородили депутата районної ради Щокіну Валентину, нагрудним знаком «За розвиток Бердянського району» депутата районної ради, заступника голови районної ради Васильчик Жанну.

Подяку голови Бердянської районної ради та голови райдержадміністрації вручили помічнику народного депутата України О. Пономарьова Аллі Токарєвій.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значний внесок у розвиток Андріївського селищної ради приватного підприємця Кущ Валентину  відмітили Почесною грамотою Запорізької обласної ради.

На порядку денному пленарного засідання стояли наступні питання:   Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 26.12.2012    № 2  «Про районний бюджет на 2013 рік» (зі змінами та доповненнями).  

Про дострокове розірвання контракту від 19.11.2010 року у зв’язку з ліквідацією  Бердянської районної  комунальної радіомовної організації «Радіо Бердянщини».

Про припинення чинності Договору оренди індивідуально визначеного нерухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад Бердянського району, від 01.01.2011 № 9/14-2011.

 Про затвердження результатів незалежної експертної оцінки майна спільної власності територіальної громади сіл, селища Бердянського району.  

Про затвердження розпорядження голови районної ради від 23.10.2013 року № 126.

Про Звернення  депутатів Бердянської районної ради до Кабінету Міністрів України,  Міністерства юстиції України, Міністерства доходів і зборів України та Державної реєстраційної служби України.

Усі питання розглядалися на постійних комісіях районної ради.