q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності і етики, місцевого самоврядування, законності та правопорядку

IMG 20201229 091341Напередодні новорічних свят Бердянська районна рада провела засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності і етики, місцевого самоврядування, законності та правопорядку з метою обговорення та винесення на четверту позачергову сесію ради актуальних питань акредитації засобів масової інформації, змін до регламенту роботи Бердянської районної ради восьмого скликання та скасування рішень Приморської районної ради щодо передачі майна.

На комісії були присутні голова комісії Алла Токарева, заступник голови комісії Андрій Долговський, секретар комісії Олена Степаненко та член комісії Максим Вержиковський. Своє бажання бути присутнім на засіданні комісії висловили депутати районної ради восьмого скликання Григорій Гарячов (голова постійної комісії ради з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад та житлово-комунального господарства) та член постійної комісії з гуманітарних питань Тимофій Дзюбан.

 

Також на засіданні комісії були присутні голова Бердянської районної ради Ольга Кочубей, голова Коларівської сільської ради Сергій Трофименко, керуюча справами Бердянської районної ради Тетяна Іванова та начальник відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад та юридичного забезпечення виконавчого апарату районної ради Сергій Мазуров.

Питання щодо внесення змін до регламенту роботи Бердянської районної ради восьмого скликання та щодо затвердження Положення про порядок акредитації представників засобів масової інформації при Бердянській районній раді заслухані та винесені на розгляд сесії.

Щодо скасування рішень Приморської районної ради Сергій Трофименко зазначив важливість даних рішень і висловив побажання не виносити даний проект рішення на сесію райради. Присутні та члени комісії взяли до уваги точку зору з цього приводу Сергія Трофименко, однак зазначили, що в умовах адміністративно-територіальної реформи та перерозподілу майна, прав та обов’язків серед ліквідованих районів з боку «центральної садиби» буде правильним винести дане питання на сесію за умови підтримання його комісією з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад та житлово – комунального господарства.

Також депутатами – членами комісії взято до відома план роботи комісії на перше півріччя 2021 року та розглянуто заяву депутата Бердянської районної ради восьмого скликання Аркадія Брус, про дострокове складання ним своїх депутатських повноважень.