q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Засідання постійної комісії районної ради з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад та житлово-комунального господарства

29 грудня в кабінеті голови Бердянської районної ради Ольги Кочубей відбулось термінове засідання постійної комісії районної ради з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад та житлово-комунального господарства Бердянської районної ради під головуванням голови комісії Григорія Горячова.

На засідання комісії винесено звернення голови Приморської районної ради Олександра Кошелевича про скасування рішень Приморської районної ради, які пов’язані із передачею майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища м. Приморськ Приморського району Запорізької області.

Серед присутніх на комісію був запрошений Коларівський сільський голова Сергій Трофименко, який повідомив, що нерухоме майно яке входить до переліку передачі, вже перереєстровано на Коларівську сільську раду.

В ході роботи та обговорення проекту рішення «Про скасування рішень Приморської районної ради», членами комісії було запропоновано винести проект рішення на розгляд 4 (позачергової) сесії за умови виключення з даного проекту п. 2, який пов'язаний із нерухомим майном.