q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Третя (позачергова) сесія районної ради

IMG 1111111смс141240Третя (позачергова) сесія Бердянської районної ради восьмого скликання відбулась 23 грудня 2020 року під головуванням голови районної ради Ольги Кочубей.

У роботі сесії взяли участь 35 із 42 депутатів районної ради, керівники комунальних підприємств і установ району, структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, голова сільської ради,  органи казначейства, представники місцевих засобів масової інформації.

Для забезпечення роботи сесії в першу чергу було обрано секретаря сесії Світлану Калиниченко та лічильну комісію у складі 3-х осіб: Олега Білого, Віктора Кальчева та Олену Шатунову.

Після затвердження порядку денного Ольга Кочубей разом з головою райдержадміністрації Іриною Півень привітали та вручили Подяку від Прем’єр-міністра України за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку агропромислового комплексу, високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю директору приватного сільгосппідприємства «ЧИЖ» села Новотроїцьке Андрівської територіальної громади Євгену Чижу. Керівництво району побажало йому міцного здоров’я, щастя, благополуччя, миру, добра та плодотворної праці на благо Бердянського району.До привітань долучився і голова Андрівської сільської ради Анатолій Замета, на території якої і працює Євген Чиж.

IMG 20222222222аям141413

Далі перейшли до розгляду питань денного, під час якого розглянули важливі питання району.

Першим заслухали звіт начальника сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Лариси Мовчан про виконання Програми «Сільське подвір’я» у Бердянському районі на 2016-2020 роки. Після обговорення цього питання депутати затвердили звіт та висловили надію на продовження роботи в цьому напрямку.

Депутатський корпус затвердив внесення змін до районного бюджету Приморської районної ради на 2020 рік.

Своїм одноголосним рішенням депутати ухвалили бюджет Бердянського району на 2021 рік.

IMG 20233333смыФы52

Також обранці району ухвалили розпорядження голови Бердянської районної ради щодо дострокового розірвання контракту з керівниками комунальних установ району та надали згоду на передачу матеріальних цінностей з балансу комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Бердянської районної ради у комунальну власність Андріївської селищної ради.

Серед інших рішень, які отримали підтримку депутатського корпусу, було затверджено план роботи Бердянської районної ради на І півріччя 2021 року.

Усі питання, що виносилися на розгляд позачергової сесії були попередньо опрацьовані на постійних комісіях районної ради.