q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


В районній раді відбулися засідання постійних комісій

бюджетПеред початком третьої (позачергової) сесії, 23 грудня 2020 року, відбулися засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку і підприємницької діяльності та з питань управління спільної власності територіальних громад та житлово-комунального господарства.

 

 Комісія районної ради з питань бюджету відбулася під головуванням голови Павла Лук’яненко, за присутності Лідії Антошкіної, Максима Кривунь та Ірини Півень.

У комісії прийняли участь голова Бердянської районної ради Ольга Кочубей, керівник апарату Бердянської райдержадміністрації Алла Галущак, куратор постійної комісії з питань бюджету - начальник організаційного відділу районної ради Олена Кондратець та доповідачі порядку денного.

Головним питання на комісії було заслухано та розглянуто проект рішення «Про районний бюджет на 2021 рік», по якому присутніх ознайомила начальник фінансового відділу Бердянської райдержадміністрації Ганна Реукова.

Також, начальник відділу фінансів Приморської райдержадміністрації Наталя Хіцай ознайомила присутніх про зміни до Приморського районного бюджету на 2020 рік.

Начальник організаційного відділу районної ради Олена Кондратець ознайомила присутніх з Планом роботи Бердянської районної ради на І півріччя 2021 року. Також, голова комісії Павло Лук’яненко ознайомив присутніх з Планом роботи постійної комісії з питань бюджету на І півріччя 2021 року, який одноголосно було затверджено.

Члени комісій обговорили всі проекти рішень та одноголосно рекомендували їх до розгляду на третє (позачергове) засідання ради.

соц-екон23 грудня під головуванням депутата Валентини Кущ та депутатів Неоніли Авер’янової, Марини Завгородньої, Світлани Калиниченко, Анатолія Чернова та Віктора Кальчева проведено засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку та підприємницької діяльності.

Під час проведення комісії депутати підтримали пропозицію голови профільної комісії Валентини Кущ обрати заступником голови комісії Неонілу Авер’янову та секретарем комісії Марину Завгородню.

Депутати детально розглянули, підтримали та рекомендували до розгляду на третій (позачерговій) сесії Бердянської районної ради проекти рішень, а саме:Про виконання Програми «Сільське подвір'я» у Бердянському районі на 2016-2020 роки та План роботи Бердянської районної ради на I півріччя 2021 року.

Крім цього, депутати опрацювали та прийняли ряд рішень щодо депутатського звернення депутата Бердянської районної ради VIII скликання О. Степаненко щодо ремонту дороги між селом Обіточне та смт. Андріївка Бердянського району, та автобусного сполучення між м. Бердянськ та селами Обіточне і Салтичія Чернігівської ОТГ.

23 грудня 2020 відбулось засідання постійної комісії з питань управління об'єктами спільноївласності територіальних громад та житлово комунального господарства під головуванням голови комісії Григорія Горячова.

У роботі комісії взяли участь голова Бердянської районної ради Ольга Кочубей, члени комісії-депутати восьмого скликання Світлана Ковдря, Сергій Гаєвський, Томара Кломіченко, Дмитро Росіхін, Віталій Водолазский, керуюча справами виконавчого апарту Бердянської районноїради Тетяна Іванова, Сергій Мазуров начальник відділу з питань управління об'єктамиспільної власності територіальних громад та юридичного забезпечення виконавчого апарату Бердянської районної ради.

На розгляд комісії було винесено ряд нагальних питань:

- Про затвердження розпорядження голови Бердянської районної ради від

17.11.2020 № 85 «Про дострокове розірвання контракту з керівником комунальної
установи «Районний методичний кабінет» Бердянської районної ради»,

-   Про затвердження розпорядження голови Бердянської районної ради від

26.11.2020 № 85/01 «Про дострокове розірвання контракту з керівником
комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування
(надання соціальних послуг)» Бердянської районної ради»,

- Про продовження контракту із завідувачем комунальної установи "Об'єднаний Трудовий архів територіальних громад сіл, селища Бердянського району" Бердянської районної ради.

Комісія також заслухала звіти директорів комунальних некомерційних підприємств "Бердянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Бердянської районної ради Віктра Романенка та "Андріївська центральна районна лікарня Бердянської районної ради" Людмилу Пасько.

Всі питання порядку денного комісії було детально розглянуті та рекомендовані на розгляд 3 (позачергової) сесії Бердянської районної ради.

ЖКХ