q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Працювала постійна комісія з питань агропромислового розвитку, земельних відносин та раціонального використання природних ресурсів.

У ході підготовки до третьої (позачергової) сесії в Бердянській районній рад було проведено засідання постійних депутатських комісій.

Так, 22 грудня під головуванням депутата районної ради Григорія Линника та депутатів Сергія Гринько, Олександра Бабаніна, Наталії Гончарої, Сергія Мілько, Деніса Параскєвова проведено засідання постійної комісії з питань агропромислового розвитку, земельних відносин та раціонального використання природних ресурсів. Під час засідання профільної комісії депутати підтримали пропозицію голови комісії Григорія Линника призначити заступником голови комісії Сергія Гринька та секретарем комісії Сергія Мілько.

 

У засіданні взяли участь голова районної ради Ольга Кочубей та керуюча справами виконавчого апарату районної ради Тетяна Іванова.

Члени комісії детально розглянули, підтримали та рекомендували до розгляду на третій (позачерговій) сесії проект рішення Про план роботи Бердянської районної ради на I півріччя 2021 року.

Крім цього депутати розглянули та опрацювали лист Приморської міської ради щодо передачі земель сільськогосподарського призначення державної власності, які розташовані на території Приморської територіальної громади в комунальну власність Приморської міської ради.