q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Бердянська районна рада ухвалила звернення

На другій (позачерговій) сесії Бердянської районної ради восьмого скликання, яка відбулася 18 грудня 2020 року, депутати районної ради  ухвалили звернення  до Президента України, Голови Верховної Ради України, Міністра Внутрішніх Справ України, Голови Служби Безпеки України та виконуючого обов’язки директора Державного Бюро Розслідувань України з приводу ситуації яка відбулась 15 грудня 2020 року в Запорізькій обласній раді. 

Звернення

до Президента України, Голови Верховної Ради України, Міністра Внутрішніх Справ України, Голови Служби Безпеки України та виконуючого обов’язки директора Державного Бюро Розслідувань України з приводу ситуації яка відбулась 15 грудня 2020 року в Запорізькій обласній раді

 

Ми, депутати Бердянської районної ради восьмого скликання схвильовані та обурені ситуацією, яка відбулася 15 грудня 2020 року в Запорізькій обласний раді.

Всупереч Конституції України та усім діючим Законам України, а також усім нормам регламенту та демократичній процедурі обрання голови Запорізької обласної ради, голова Запорізької обласної державної адміністрації та керована ним частина депутатів Запорізької обласної ради восьмого скликання в незаконний спосіб здійснили спробу захоплення посади голови Запорізької обласної ради.

Для цього, після офіційного закінчення головуючим денного засідання сесії,  Боговін В.В. вивів частину депутатів та таємно зібрав в своєму кабінеті для нарад. Усі інші депутати, незважаючи на їх вимоги в кабінет нарад допущені не були. 

Такі дії голови Запорізької обласної державної адміністрації порушують стабільність політичної ситуації в регіоні та ведуть до безладу та паралічу  органів місцевого самоврядування. 

По закінченню цього незаконного зібрання Боговін В.В. оголосив себе обраним головою обласної ради.

На підставі цих фактів вимагаємо:

1. Депутатам Запорізької обласної ради належним чином виконати свій обов'язок перед громадами та виборцями Запорізької області та обрати голову в законний спосіб  з додержанням законодавства та усіх демократичним процедур. 

2. Міністру Внутрішніх Справ Авакову А.Б., Голові Служби Безпеки Україну Баканову І.Г., виконуючому обов’язки директора Державного Бюро Розслідувань Сухачову О.О.  негайно вжити заходів  по припиненню незаконного захоплення влади головою Запорізької обласної державної адміністрації, депутатом Запорізької обласної ради -  Боговіним В.В. 

3. Просимо Голову Верховної Ради України Разумкова Д.О. - терміново розглянути на пленарному засіданні Верховної ради України політичну ситуацію, яка склалася в Запорізькій обласній раді у зв'язку з незаконною процедурою обрання Боговіна В.В.

4. Звертаємось до Президента України Зеленського В.О., як гаранта Конституції, прав і свобод громадян України, негайно дати правову, політичну та моральну оцінку діям голови Запорізької обласної державної адміністрації Боговіним В.В. та забезпечити права громадян Запорізької області обирати в законний спосіб голову обласної ради.

 

«Звернення прийняте

на другій (позачерговій) сесії

Бердянської районної ради

восьмого скликання 18.12.2020р.»