q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Друга (позачергова) сесія районної ради восьмого скликання

IMG йцуке18 102146Голова районної ради Ольга Кочубей, 18 грудня 2020 року, провела другу (позачергову) сесію районної ради восьмого скликання. У роботі сесії взяли участь 37 із 42 депутатів районної ради, керівники комунальних підприємств і установ району, структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, голови селищної та сільських рад, органи казначейства, представники місцевих засобів масової інформації.

Для забезпечення роботи сесії в першу чергу було обрано секретаря сесії Тамару Коломиченко та лічильну комісію у складі 3-х осіб: Неонілу Авер’янову, Микиту Вержиковського, Сергія Мілько.

 

В цілому до порядку денного сесії було внесено 14 питань. Затвердивши порядок денний пленарного засідання сесії, обранці району приступили до розгляду питань.

Першим питанням порядку денного депутати затвердили Регламент роботи Бердянської районної ради восьмого скликання.

Без додаткових запитань депутати прийняли зміни і доповнення до деяких довгострокових районних Програм, а саме: розвитку освіти Бердянського району на 2018-2022 роки; розвитку надання вторинної медичної допомоги у Бердянському районі на 2020 рік.

Одноголосно депутати районної ради затвердили зміни і доповнення до районного бюджету на 2020 рік, а також внесення змін до бюджету Приморської районної ради на 2020 рік.

На засіданні сесії ухвалено рішення щодо продовження строку дії контракту з керівником комунальної установи «Об’єднаний трудовий архів селищної, сільських рад Бердянського району» Бердянської районної ради.

Враховуючи широке та детальне обговорення під час засідань профільних комісій, рекомендації членів депутатських комісій ряд питань порядку денного щодо передачі майна сільським, селищній радам району було прийнято «пакетом».

IMG 2хзщш5IMG 753лорп

Депутатський корпус восьмого скликання більшістю голосів прийняв звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України, Міністра Внутрішніх Справ України, Голови Служби Безпеки України та виконуючого обов’язки директора Державного Бюро Розслідувань України з приводу ситуації яка відбулась 15 грудня 2020 року в Запорізькій обласній раді.

IMG 202хзяч16

Відтак  відбулося пленарне засідання другої (позачергової) сесії районної ради восьмого скликання.

Депутати  розглянули та підтримали  всі питання порядку денного сесії.