q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Підготовка до другої (позачергової) сесії районної ради

IMG аевщ44Перед початком пленарного засідання другої (позачергової) сесії районної ради восьмого скликання депутати районної ради працювали в постійних комісіях з гуманітарних питань, з питань депутатської діяльності і етики, місцевого самоврядування, законності та правопорядку та з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад та житлово-комунального господарства.

Постійна комісія з гуманітарних питань відбулася під головуванням голови комісії депутата районної ради восьмого скликання Кутової Оксани. На комісії також були присутні члени комісії – депутати районної ради Бистрова Олена, Білий Олег, Дзюбан Тимофій, Іванова Тетяна та Шатунова Олена. Також на комісію були запрошені представники райдержадміністрації з питань освіти та керівники медичних установ району.

 

Перше своє засідання комісія почала з вибору заступника голови комісії та її секретаря, шляхом обговорення та надання пропозицій. Внаслідок спільного обговорення заступником голови комісії з гуманітарних питань було обрано Іванову Тетяну, а секретарем – Шатунову Олену.

Комісія розглянула проекти рішень по внесенню змін до програм освіти та медицини та підтримала винесення їх на розгляд сесії. Від депутатів Дзюбана Тимофія та Білого Олега до представників Бердянської райдержадміністрації були висловлені побажання отримувати інформацію на їх розгляд та розгляд комісії стосовно напрямків своєї діяльності.

Постійна комісія з питань депутатської діяльності і етики, місцевого самоврядування, законності та правопорядку відбулась під головуванням голови комісії – депутата Токаревої Алли, де також першим питанням на порядку денному було обрання серед присутніх членів комісії – депутатів райради Вержиковського Максима, Долговського Андрія, Степаненко Олени заступника голови та секретаря комісії. Внаслідок обговорення заступником було обрано Долговського Андрія, а секретарем Степаненко Олену.

IMG 20яхкюмры

Комісією розглянуто проект питання про затвердження Регламенту роботи Бердянської районної ради восьмого скликання, винесено пропозиції усунути недоліки по змісту та винести на розгляд сесії.

У цей же день працювала комісія з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад та житлово-комунального господарства, її засідання розпочав голова комісії Григорій Горячов. Першими питаннями порядку денного були обрання заступника та секретаря комісії.

За всезагальними обговореннями одноголосно обрано Світлану Ковдрю заступником голови комісії та Сергія Гаєвського секретарем комісії.

На підставі Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» вкрай нагальними на розгляд комісії було винесено ряд майнових питань:

- про передачу Андрівській сільській раді права Засновника на комунальні заклади Бердянської районної ради та внесення змін до установчих документів,

- про передачу Андріївській селищній раді права Засновника на комунальні заклади Бердянської районної ради та внесення змін до установчих документів,

- про передачу майна спільної власності територіальних громад Бердянського району у комунальну власність Андріївської селищної ради,

- про передачу майна спільної власності територіальних громад Бердянського району у комунальну власність Андріївської селищної ради, тощо.

Всі питання були одноголосно підтримані та рекомендовані до розгляду на другу (позачергову) сесію.

Після роботи в профільних  комісіях депутати районної ради розпочали свою роботу на пленарному засіданні.