q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Збори депутатів усіх рівнів у м. Запоріжжя

02 грудня делегація Бердянського району прийняла участь у засіданні зборів депутатів всіх рівнів регіону у м. Запоріжжя  з питання  ситуації, яка склалась в країні, з метою  визначення чіткої позиції. 

 

Вступну промову виголосив голова обласної ради Віктор Межейко.

- Події, які захлиснули Україну в останні дні, не можуть залишити байдужою жодну людину в нашій країні, в нашій області. Те, що відбулося, окрім як провокацією, ніяк не назвеш. Цим подіям різку оцінку дав Президент України Віктор Федорович Янукович і Генеральна прокуратура України. Димові шашки, каміння, банки із запалювальною сумішшю - все це дії невихованих футбольних фанатів. Але те, що можуть дозволити собі «ультрас», не допоможе вирішити найскладніші економічні питання. Україна - не футбольний трофей, і її долю повинні вирішувати професіонали. Проблеми інтеграції української економіки необхідно вирішувати за столом переговорів як із Євросоюзом, так і з Росією. На жаль, масові заворушення в Києві і заклики до непокори можуть відштовхнути наших потенційних партнерів, - висловив позицію голова облради Віктор Межейко.

Позицію найбільшої фракції в регіональному парламенті - Партії регіонів - озвучив її голова Ігор Грозовський. Депутат обласної ради впевнений, що будь-які спроби дестабілізувати ситуацію заради політичних амбіцій окремих осіб можуть надовго звернути нашу країну зі шляху подальшого розвитку та успішного становлення.

Оцінивши  внутрішньополітичнуї ситуацію в країні, депутати обласної ради, районних, міських, селищних, сільських рад одноголосно прийняли резолюцію, якою підтримали ідею створення на державному рівні робочої групи, здатної розробити дорожню карту щодо виходу країни з політичної кризи.