q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Актуальні питання – дороги

IMG 20201116 160259Голова районної ради Жанна Васильчик 17 листопада в рамках засідання «круглого» столу обговорила питання щодо місць відстою великовагових транспортних засобів на території Андріївської селищної ради з заступником голови районної ради Миколою Олійником, депутатом районної ради VII скликання, головою постійної комісії районної ради з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад та житлово-комунального господарства Світланою Чуб, новообраним головою Андріївської ОТГ Віталієм Пелешко.

У ході продуктивного діалогу Жанна Олександрівна акцентувала увагу Віталія Пелешка на негативну практику з боку перевізників великовагових вантажів, які везуть вантаж по відремонтованим дорогам і зупиняються на відстій у невизначених місцях. Тепер вся відповідальність за організацію руху, його безпеку та стану доріг місцевого значення лягає на органи місцевого самоврядування, тому що Службою автомобільних доріг в Запорізькій області погоджено перелік місць відстою великовагових транспортних засобів тільки для доріг державного значення, а на території Андріївської селищної ради таких місць не визначено, оскільки дороги, що пролягають на території громади, місцевого значення.

Далі справа за активністю депутатів селищної ради. Вони можуть звернутися до Національної поліції України та Служби автомобільних доріг в Запорізької області для врегулювання цього питання.