q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Оперативне засідання з головами Андріївської та Андрівської об'єднаних територіальних громад

IMG 2020ячсмСьогодні Бердянський район продовжує своє життя після проведених 25 жовтня виборів в територіальних громадах. Перед новообраними головами об’єднаних територій постає багато організаційних питань, які потребують нагального вирішення. В Андрівській, Андріївській та Берестівській громадах вже проведено перші установчі сесії, створено депутатські комісії, опрацьовуються нові структури та є можливість працювати на благо громад.

Тому головою Бердянської районної ради Жанною Васильчик проведено оперативне засідання круглого столу з головами Андріївської та Андрівської об'єднаних територіальних громад – Віталієм Пелешко та Анатолієм Заметою. В роботі прийняли участь заступник голови Бердянської районної ради Микола Олійник, депутат сьомого скликання Бердянської районної ради Світлана Чуб, керуюча справами виконавчого апарату районної ради Тетяна Іванова, директор комунального некомерційного підприємства «Бердянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Бердянської районної ради Віктор Романенко.

 

На початку засідання голова районної ради привітала новообраних голів Андріївської селищної та Андрівської сільської рад з обранням їх на посади та побажала плідної праці на благо жителів своїх громад. Віталію Пелешко Жанна Олександрівна вручила Пам’ятну адресу з нагоди ювілейного дня народження.

IMG 2020апро45

На зустрічі Жанна Васильчик акцентувала увагу на вкрай важливих питаннях, які стосуються роботи територіальних громад щодо створення необхідних штатних підрозділів для прийняття у комунальну власність частини спільного майна територіальних громад Бердянського району від районної ради та прийняття з подальшим оформленням права власності на комунальні установи, які зараз є установами засновником яких виступає Бердянська районна рада. Це вкрай важливі питання необхідно вирішити у зв’язку із переходом з 01 січня 2021 року на прямі міжбюджетні відносини між об’єднаними громадами та державним бюджетом.

Перед головами об'єднаних територіальних громад поставлено ряд завдань, в тому числі щодо перевірки наявності майна на територіях та надання згоди на його прийняття у комунальну власність до першого січня 2021 року.

IMG 202цукенг319

Додатково обговорювалось питання щодо створення на території Андріївської ОТГ Центру надання соціальних послуг, який прийме до своєї структури не тільки спеціалістів що обслуговують людей похилого віку на дому, а і стаціонарне геріатричне відділення, яке розташоване в центральній районній лікарні. Керівники Андріївської та Андрівської громад домовились про взаємну співпрацю в даному питанню та запевнили керівницю району, що як то кажуть «на вулиці» підопічні геріатрії не залишаться.

Жанна Васильчик подякувала усім присутнім за оперативну та плідну зустріч та завірила представників громад що і в подальшому співпраця з районною радою також буде конструктивною та професійною.