q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Привітання голови районної ради

Шановні працівники сфери АПК, сільськогосподарських підприємств і фермерських господарств, ветерани праці! 

Щиро вітаємо Вас з професійним святом - Днем працівника сільського господарства!

ДЕНЬ СІЛЬСЬКОГО господарства15 листопада ми відзначатимемо одне чи не з найголовніших професійних свят – День працівників сільського господарства, свято тих, хто розумом і руками, душею і серцем щодня робить усе можливе, аби на величезному столі України були хліб і до хліба. За доброю селянською традицією це свято стало своєрідним підсумком хліборобського року. Відзначення цього свята – це визнання державою звитяжної хліборобської праці, це хвала рукам тих людей, які знають справжню ціну хлібу!

Аграрний сектор економіки тому й іменується базовим, що разом з іншими складає основу життя держави та добробуту її громадян.
Відомо, що робота на землі завжди не була легкою. Але завдяки Вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років вражають: зараз ми не побачимо полів, які заростають бур’янами, оновлюється техніка в господарствах, підвищуються врожаї та збільшуються виплати за паї, щороку більш вагомими є надходження до бюджету.

Завдяки Вам, Вашій праці полиці наших магазинів все більше і більше наповнюються високоякісними українськими продуктами, а в кожній українській оселі є запашний хліб, вирощений нашими місцевими трударями.

У день професійного свята від імені депутатського корпусу і виконавчого апарату районної ради бажаємо, аби й надалі рясно колосилися щедрими врожаями ниви, втілювалися в життя Ваші плани, задуми та сподівання на радість Вашим рідним, на благо розквіту нашого району .

Хай обходять Вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!