q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Пройшли чергові установчі сесії

12 листопада у Бердянському районі означився проведенням установчих сесій Берестівської сільської і новоутвореної Андріївської селищної рад.

На установчу сесію новообраного складу Берестівської об’єднаної територіальної громади завітали голова районної ради Жанна Васильчик і голова райдержадміністрації Ірина Півень.

Роботу сесії було розпочато головою сільської територіальної комісії, яка оголосила результати місцевих виборів 25 листопада 2020 щодо обрання голови та депутатського корпусу.

 

За результатами голосування більшістю голосів головою сільської ради було обрано Ігоря Жогло.

Голова районної ради щиро привітала Ігоря Жогло з обранням і побажала йому плідної праці на благо громади.

Також Жанна Васильчик подякувала бувшому голові сільської ради Наталі Кушнір, яка не злякалась труднощів і була першої яка очолила цю об’єднану громаду в районі.

IMG-9b1afffe6dcc6b5ea2691604a73a5c90-VIMG-f9a0c930f4b5293150e01013043a0fb5-V

Сільський голова і депутати склали Присягу і одразу ж приступили до розгляду питань порядку денного сесії.

Заступником голови сільської ради призначено Сергія Петрину.

Секретарем сільської ради таємним голосуванням обрали Галину Суницьку, яка вже черверте скликання працює на цій посаді. На сесії затверджено склад постійно - діючих комісій та їх голів, а також визначено склад виконавчого комітету ради, до якого увійшли 11 осіб.

На цьому, голова сільської ради запропонував зробити перерву і роботу першої сесії продовжити наступного тижня.

Цьогож дня свою установчу сесію провела і новоутворена Андріївська селищна ОТГ. До складу громади увійшли 14 населених пунктів.

Участь у сесії взяла голова районної ради Жанна Васильчик.

Сесію відкрила голова Андріївської селищної  територіальної виборчої комісії. Вона оголосила результати голосування, підсумки виборів депутатів селищної ради та визнання їх повноважень. Більшістю голосів головою селищної ради було обрано Віталія Пелешко, який до цього очолював Долинську сільську раду, що увійшла до складу Андріївської об’єднаної громади.

IMG-a56935f7523874ce83cccbb3e8028b91-V

Після оголошення результатів проведених виборів селищного голови та депутатів обрано лічильну комісію. Методом таємного голосування обрано секретаря селищної об’єднаної територіальної громади. Ним стала Олена Кагадій. Також голова селищної ради призначив заступником Анатолія Мізіна, який буде опікуватися питаннями ЖКГ і керуючу виконавчим апаратом селищної ради – Ірину Мікулу, яка має досвід роботи на державних посадах. На сесії затверджено склад постійних комісій селищної ради і їх голови.

Депутати погодили структуру виконкому та його кількісний склад із 17 осіб, призначили т.в.о. старостинськими округами Любов Кісь (Дмитрівський с/о) і Світлану Гнаток (Долинський с/о).

До присутніх звернулась голова районної ради, яка привітала всіх з початком роботи новоствореної об’єднаної територіальної громади та побажала плідної праці, акцентувавши увагу на тому, що в результаті об’єднання  такі громади будуть в прямих фінансових відносинах із державою. Це відкриє можливість для вирішення низки найактуальніших питань для території.

Жанна Васильчик висловила подяку Наталі Кагадій, яка попередньо очолювала Андріївську селищну раду. побажавши їй здоров'я і благополуччя.

IMG-5a45488626db69efbeb517b2a4a73c42-V

По закінченню розгляду питань порядку денного було оголошено перерву у роботі сесії до наступного тижня.