q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Головне – свідомо дотримуватись правил карантину

IMG-5ee1d81ed061017a842e9c30eb0e8416-VСвідоме ставлення громадян та їхня відповідальність щодо проблеми поширення коронавірусної інфекції та ретельне дотримання всіх вимог і превентивних правил допоможуть району пройти в більш легкій формі спалах хвороби. Згідно зі змінами, дію карантину в Україні подовжено до 31 грудня поточного року.

Коронавірус дійсно поширюється шаленими темпами. Ми це бачимо, в тому числі, і по європейських країнах. Бердянський район віднесено до «помаранчевої» зони. Тому, зараз життєво необхідно дотримуватися встановлених правил.

У суспільстві шириться паніка: медики хворіють, потрапити на прийом до сімейного лікаря нереально, отримати направлення на проходження тесту на коронавірус важко. Зокрема, люди самі ігнорують носіння масок, використання дезінфекторів, недотримуються соціальної дистанції у громадських місцях.

Тому, голова районної ради Жанна Васильчик вирішила в черговий раз зустрітися з сімейними лікарями Андріївської амбулаторії загальної практики сімейної медицини. У ході робочої поїздки Жанна Васильчик з’ясувала, що сімейні лікарі Тетяна Шевлюк і Ніна Бозбей на робочому місці. Прийом ведеться постійно.

IMG-210e5f701d00527ad5b9e35e0b2ba48a-V

За інформацією директора КНП «Бердянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Бердянської районної ради Віктора Романенко на контролі 57 хворих на COVID-19. Щоденно сімейні лікарі ведуть прийом хворих, звичайно, навантаження велике – 20-25 чоловік на зміну, плюс щоденний контроль хворих на COVID-19.

Сьогодні в амбулаторії є змога робити ПЛР – забори, а також в наявності швидкі тести для діагностики короновірусної інфекції.

Головна медична сестра центру, депутат районної ради Світлана Ковдря повідомила, що халати одноразові, бахіли високі, лицьові маски та дезінфікуючі засоби, на які були виділені кошти із районного бюджету, в черговий раз закуплено.

IMG-36463bddf57da42b9332ef37bb8bbfcf-V

Звичайно, у всіх медичних працівників дуже напружена та виснажлива робота, але вони хочуть і можуть допомогти кожному, хто звертається.

Жанна Васильчик подякувала всім за працю, чуйне відношення до людей та побажала здоров'я, добра і благополуччя.