q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Активна діяльність – запорука успіху

IMG-cb6c4524642772d9975045dda3c17078-VБез уваги голови районної ради, голови Робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості Жанни Васильчик не залишились і активісти Долинської громади, які підвищили свою обізнаність в питаннях проведення тренінгів, висунення та реалізації громадських ініціатив, управління проєктами у сфері громадської безпеки і згуртованості громади, оптимізації командної роботи, питань ґендерної рівності в рамках реалізації програми «Школа громадської активності задля безпеки і згуртованості громад». Тренінги з напрацювання навичок для висунення міні-ініціатив та складання проєктних заявок для них проводили тренери Тетяна Іванова і Марина Завгородня.

 

Для стимулювання громадянської активності мешканців території була створена ініціативна група «Долинська громада», місія якої запровадження громадських ініціатив як передумови для добробуту та розбудови громади. Членами групи у соціальних мережах було проведено опитування щодо підтримки створення вільного простору для спілкування та занять спортом різних вікових категорій мешканців Долинської сільської ради, а також їх залучення до участі та просуванні громадських ініціатив для добробуту в громаді.

За підсумками проведених заходів, до партнерства ініціативної групи «Долинська громада», для реалізації проекту «Територія здоров’я», долучились: Програма ООН із відновлення та розбудови миру (придбання обладнання); виконавчий комітет Долинської с/р (закупівля обладнання для освітлення майданчика, на якому будуть розміщені вуличні тренажери); ТОВ «Агрофірма «Долинська»» (закупівля будівельних матеріалів для монтажу вуличних тренажерів) та усі небайдужі мешканці громади, які допомагали облаштовувати спортивний майданчик, на якому було встановлено 8 тренажерів.

Завдяки впровадженню міні-ініціативи «Територія здоров’я», не тільки підлітки і молодь, але й усі жителі і гості села, мають можливість у вільному доступі в будь-який час і безкоштовно, систематично займатися фізичною культурою і спортом. Це відверне увагу дітей та молоді від комп'ютерів і телевізорів, від різних шкідливих звичок та сприятиме здоровому способу життя. Цей майданчик можна використовувати також і для проведення сімейних спортивних свят та організації дозвілля на свіжому повітрі.

Активні члени ініціативної групи Наталія Бабич, Наталія Бородай, Наталія Каманчі та Ірина Тарак отримали від голови Робочої групи сертифікати, якими засвідчено участь у тренінгу з розробки міні-ініціатив у сфері громадської безпеки і соціальної згуртованості.

Жанна Олександрівна щиро подякувала членкіням громадської організації за активну життєву позицію та побажала подальших цікавих і вагомих проєктів.

IMG-82d0366a7e43102f507e0d23edbc4ed4-V IMG-cb4c323e95c971ec0367ff47fb85eb38-V IMG-f55fac021d315d3938dafb281d9c2996-V