q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Відбулися урочисті заходи з нагоди Дня захисника України

IMG 20201013 112310Під покровом Пресвятої Богородиці, в День українського козацтва ми тепер відзначаємо День захисника України. Адже традиція вшанування нашого війська бере свій початок ще із часів козаччини. Саме через козацтво створювалася наша історія.

Урочистості з цієї нагоди, за участю голови районної ради Жанни Васильчик, голови райдержадміністрації Ірини Півень, депутатів районної ради, працівників виконавчого апарату районної ради, структурних підрозділів райдержадміністрації, військовослужбовців військових частин, які базуються на території Бердянського району, ветеранів АТО/ООС, відбулися 13 жовтня в залі засідань районної ради, з урахуванням всіх карантинних вимог.

У цей день зала вставала під звуки Державного Гімну України та на знак вшанування світлої пам’яті загиблих в роки Другої світової війни та в ході антитерористичної операції на Сході нашої країни, на знак поваги і співчуття рідним загиблих.

Зі святом усіх вітали голова районної ради Жанна Васильчик, голова районної державної адміністрації Ірина Півень, побажавши їм миру, благополуччя і достатку.

 

IMG 20201013 111447Вітаючи присутніх із Днем захисника України голова районної ради зазначила, що це свято відзначається в день Покрова Пресвятої Богородиці, в День українського козацтва. Адже  козацтво – це звитяжна історія і велика гордість нашого народу, душа України, її надія і оберіг, а Божа Матір вважається заступницею і покровителькою Українського козацького війська, яка оберігала і надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом.

Саме під захистом українських військових, завдяки самовідданості наших бійців, ми спокійно живемо у своїх домівках, трудимося на своїй землі під мирним небом. Кожної миті ми повинні пам’ятати про це, усвідомлювати, що саме наші воїни виборюють для свого народу мирне майбутнє. Також Жанна Олександрівна від себе особисто, від депутатського корпусу подякувала всім хто надавав допомогу військовослужбовцям, а саме: депутату обласної ради, директору ПСП «Волошин» Миколі Волошину, депутату районної ради, керівнику Ф/Г «Авангард» Олександру Москаленко, депутату районної ради, керівнику ПСП АФ «Перемога» Тетяні Солонині, депутату районної ради, керівнику Ф/Г «Лан» Сергію Гринько, які були також нагороджені грамотами голови районної ради і райдержадміністрації за сприяння і всебічну підтримку в організації обороноздатності держави.

 

 В свою чергу Олександр Москаленко щиро привітав усіх військовослужбовців із святом та побажав добра, щастя, злагоди і благополуччя кожній родині, здоров’я і довголіття ветеранам, успішної служби, незламної волі до перемоги та патріотичного духу солдатам і офіцерам.

Найкращим військовослужбовцям військових частин, що дислокуються на території Бердянського району, Бердянського об’єднаного міського військового комісаріату та ветеранам АТО/ООС за багаторічну сумлінну працю, бездоганне виконання службових обов’язків, активну громадянську позицію, високий професіоналізм та з нагоди Дня захисника України керівники району вручили Подяки та Почесні грамоти.

Нагородження чергувалися чудовими українськими піснями від аматорів художньої самодіяльності району.

IMG 20201013 114437 1 IMG 20201013 114640 IMG 20201013 114911 IMG 20201013 110453