q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Як живе старостинський округ

IMG-ddea4f94a0c71c1470d330f57d9bfa0d-VМала честь, як голова районної ради, голова Робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості зустрітися з активістами громадськості Новотроїцького старостинського округу.

Жінки-керівники гуртків Новотроїцького Будинку культури із захопленням поділилися зі мною своїми планами на майбутнє та результатами своєї праці. 

Згуртувала та знайшла своїх однодумців, які віддають свої знання, вміння та любов директор КЗ «Новотроїцький СБК» Валентина Закоморна. Для неї Будинок культури став, як рідний дім. Вона переймається кожною проблемою чи справою, створює доброзичливу обстановку, щоб закладом культури завжди пишались односельці.

На базі Новотроїцького Будинку культури постійно працює 5 гуртків за різними напрямками (вокальний, туристично – краєзнавчий, театральний, хореографічний, образотворчого та декоративно - ужиткового мистецтва.

 

Приємно, що і художній керівник КЗ «Новотроїцький СБК» Тамара Бєлоусова творча особистість бо створює самостійно різноманітні родзинки до кожного з свят.

Керівник вокального гуртка Тамара Бєлоусова багато років готує дорослі, дитячі сольні та колективні виступи на сцені Будинку культури. Односельці, закохані в пісню, завжди їх радо зустрічають, а допомагає їм у всьому виконуюча обов’язки старости Новотроїцького старостинського округу Марія Положенцева. Жоден концерт не проходить без сатиричного репертуару, мінітіатюр, інсценівок.

Керівник гуртка Світлана Тацій вчить спостережливості та інтересу до самостійних досліджень Допомагає у вдосконаленні та застосуванні на практиці навичок пошуку археологічних знахідок. Вона, майстер своєї справи, завзята, завжди прийде на допомогу, книжкова улюблениця дітей бо постійно проводить різноманітні заходи та книжкові виставки до кожного свята.  

Поробки в різних техніках та із будь-яких підручних матеріалів створюють вихованці гуртка «Умілі рученята», керівником якого є Валентина Закоморна. Людей різних за професією, віком і вподобаннями об’єднала творчість. 

Окрасою та справжнім скарбом Будинку культури стала світлиця «Моє село – моя маленька батьківщина», яка розмістилась у холі закладу культури.

Родзинкою світлиці є створений та розмальований власноруч українським орнаментом макет української печі, який обставлений традиційною українською утварю. Зустрічають гостей у світлиці старенькі дідусь та бабуся. Також не забули і про малечу. Виготовили та оздобили дитячу колиску.

Одними із експонатів світлиці є вишиті рушники, серветки, скатертини, сорочки. Всі вони зроблені руками односельців.

Найближчі друзі та помічники у підготовці та проведенні різноманітних заходів це Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ ст. та дитячий садок «Теремок». Лише у тісній співпраці з ними будуються плани на майбутнє і проводяться святкові заходи, - так підсумувала зустріч Валентина Закоморна,

висловивши слова вдячності ПСП «Волошин» - директор, депутат обласної ради Микола Волошин; ПСП «Чиж» - директор Євген Чиж, батькам гуртківців, які займаються в Будинку культури та небайдужим односельцям – Анатолію Житлову, сім’ї  Юлії  Боєвої, Олені Лактіоновій, Сергію Васильченко. Звичайно, мріють вони про сучасне комп’ютерне обладнання для бібліотеки, чекають кошти, відповідно Програм, від обласного депутата на ремонт ганку Будинку культури.

Я подякувала працівникам закладів за їх працю, професіоналізм та вручила сертифікати за участь у тренінгу з розробки міні-ініціатив у сфері громадської безпеки і соціальної згуртованості Марії Положенцевій, Валентині Закоморній, Тамарі Бєлоусовій, Світлані Тацій та побажала подальших творчих успіхів і цікавих проектів.

IMG-8f62ab6be2c9d4e382bdc9fe54354246-VIMG-069a85ed1f06355b07572d21418a503a-V