q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Робоча зустріч з представниками Дмитрівської сільської громади

IMG-50899c94cc155b4fc64de9cf0b410158-VГолова районної ради, голова Робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості Жанна Васильчик, 09 жовтня, провела виїзну робочу зустріч з представниками Дмитрівської сільської громади, які взяли участь у навчанні з питань підготовки проєктних заявок та проєктних ініціатив.

Тренерами Тетяною Івановою, керуючою справами виконавчого апарату районної ради та Мариною Завгородньою, проведено тренінги, які об’єднали учасників різних вікових та гендерних груп.

На базі Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  було створено Громадську організацію активістів села Дмитрівка «Батьки за майбутнє», керівником якої є мати трьох дітей, вчитель математики Катерина Кущ. Лідерами цього проєкту стали Марина Гуріна, директор школи, Марина Бєлова, голова батьківського комітету 6-А класу та Жанна Рева, вчитель історії.

З метою покращення якості харчування учнів Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів стала учасником Урядової програми «Спроможна школа для кращих результатів». Учасниками ініціативної групи було проведено роботу щодо отримання коштів для придбання нового обладнання для їдальні закладу відповідно до Порядку визначеного Міністерством освіти і науки України у 2020 році.

За результатами роботи Дмитрівська школа у травні 2020 року отримала державну субвенцію на придбання обладнання для їдальні у сумі 171, 351 тис. грн. Бердянська районна рада завжди підтримує ініціативи адміністрації закладів щодо впровадження нових підходів і технологій для покращення якості харчування та збільшення кількості учнів, що харчуються у закладах освіти. Рішенням сесії було виділено 10% коштів (19,039 тис.грн.) з місцевого бюджету для співфінансування зазначеної програми.

Завдяки цьому закладом проведено закупівлю на платформі ПРОЗОРРО, отримано і встановлено обладнання для шкільної їдальні, а саме: плиту електричну з жарочною та нейтральною шафами, шафи пекарські двохкамерні, котел харчоварочний, сковороду електричну, мийки виробничі секційні, стелажі для посуду. За результатами торгів виникла економія коштів і закладом подано заявку до Міністерства освіти і науки України на придбання додаткового обладнання (тістомісильної машини), яке буде отримано до кінця 2020 року.

Активістки отримали від голови Робочої групи сертифікати, якими засвідчено участь у тренінгу з розробки мініініціатив у сфері громадської безпеки і соціальної згуртованості, який проведений згідно навчальної Програми для тренерів «Школа громадської активності для безпеки та згуртованості громад», що реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу. Жанна Олександрівна щиро подякувала членкіням громадської організації за активну життєву позицію та побажала подальших цікавих і вагомих проєктів.

На цьому ініціативи не закінчуються. Бо наразі дуже багато ідей для участі в інших проектах і грантах.

IMG-6db95cdd2f5d49204318781afa8f582d-VIMG-566c5ad4b2280d5393bf063747d38216-VIMG-e07b2655952f14e55b05b5f1072337da-V