q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Відбулося спільне засідання двох профільних комісій районної ради

апкСьогодні, перед початком роботи пленарного засідання районної ради, відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємницької діяльності та з питань агропромислового розвитку, земельних відносин та раціонального використання природних ресурсів.

 

У роботі комісії взяли участь голова районної ради Жанна Васильчик, заступник голови ради Микола Олійник, керуюча справами виконавчого апарату районної ради Тетяна Іванова, в. о. начальника відділуінфраструктури та захисту довкілля райдержадміністрації Олена Нішаналієва.

Під головуванням депутата Валентини Кущ та в присутності депутатів Григорія Линника, Сергія Гринька, Олега Вороніна, Тетяни Солониної, Олени Чуприної, Олександра Драгнєва розглянуто проект рішення «Про виконання Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Бердянському районі на 2019-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 21.12.2018 №1».

Депутати одноголосно підтримали даний проект рішення та рекомендували його до розгляду на 48 (позачерговій) сесії.

Крім цього депутати заслухали інформацію про хід виконання Програми стимулювання збільшення виробництва та покращення якості сільськогосподарської продукції в Бердянському районі за 2019 рік. Дана програма виконана. Головою постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку та підприємницької діяльності Валентиною Кущ запропоновано у майбутньому в створених громадах розробляти необхідну Програму для стимулювання збільшення виробництва та покращення якості сільськогосподарської продукції.

Під час засідання комісії розглянуто листи, які надійшли до районної ради, та прийнято по ним відповідні рішення.

апк 2