q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


1 жовтня - День людей похилого віку

день пох вікуДругий місяць осені розпочинається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений з 1990 року Генеральною Асамблеєю ООН.

Україна, як повноправний член ООН, підтримала ініціативу міжнародного співтовариства і з 1991 року щорічно відзначає цей день. З 2004 року в Україні це також і День ветерана.

День літньої людини – це добре та світле свято, коли вшановують представників старшого покоління. Сьогодні увага влади зосереджена на індивідуальних та соціальних потребах літніх людей, на належній оцінці їхнього внеску в розвиток суспільства.

Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними своєї держави.

В цьому році у зв’язку з карантином проведення урочистих заходів не є можливим.

У Комунальній установі «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Бердянської районної ради організована робота по відзначенню Дня людей похилого віку та Дня ветерана серед підопічних громадян.

 

Станом на 01.10.2020 року на обліку у відділеннях КУ «ТЦСО(НСП)» БРР перебувають 282 особи похилого віку та особи з інвалідністю. Їм надаються соціальні послуги згідно Державних соціальних стандартів.

У відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання КУ «ТЦСО(НСП)» БРР керівництвом організовано частування солодощами мешканців відділення.

На сьогодні у відділенні стаціонарного догляду проживає 18 одиноких непрацездатних громадян. Приватний підприємець Чуб Світлана Вікторівна – депутат районної ради для кожного з підопічних підготувала подарунковий продовольчий набір.

Привітала громадян зі святом завідувач відділення разом з колективом.

Соціальними робітниками відділення соціальної допомоги вдома КУ «ТЦСО(НСП)» БРР напередодні свята була проведена робота по прибиранню житла, впорядкуванню прибудинкової території громадянам, які знаходяться на обслуговуванні.

В святковий день своїх підопічних привітали та висловили слова подяки соціальні робітники, які безпосередньо на закріплених дільницях 2-3 рази на тиждень надають їм соціальні послуги.

Бажаємо всім громадянам України міцного здоров’я, добра, радості, довголіття, миру та злагоди. Нехай в цьому стрімкому світі завжди по-особливому світиться родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги й любові. Із святом Вас!!!