q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Проведено засідання «круглого» столу

IMG 20629За доброю традицією з приходом золотої осені в перший жовтневий день у світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні ще й День ветерана. Це свято засноване з метою забезпечення соціального захисту, вшанування літніх людей та привернення уваги суспільства до їхніх проблем.

Саме в цей день, 01 жовтня, голова районної ради Жанна Васильчик зібрала на «круглий» стіл голів ветеранських організацій сіл, селища Бердянського району. Також за «круглим» столом були присутні помічники Народного депутата, депутат районної ради Алла Токарева і Юрій Люцканов, заступник голови районної ради Микола Олійник.

 

Жанна Васильчик привітала всіх із святом, побажала міцного здоров'я, довголіття та усіляких гараздів, а також нагадала, що незабаром і свято освітян, а серед ветеранів присутній колишній начальник відділу освіти Бердянської райдержадміністрації Іван Солонський. З цією людиною пов’язано не одно десятиліття освітньої роботи в районі. На передодні свята Алла Токарева привітала всіх освітян із наступаючим святом та вручила Івану Степановичу подарунок від Народного депутата України Олександра Пономарьова.

Основним меседжем зібрання було – створення необхідних умов для активізації роботи ветеранських організацій сіл, селища району. Микола Петрович зосередив увагу присутніх на перспективах функціонування даних громадських організацій у розрізі децентралізації, а також роз’яснив нову законодавчу базу щодо доцільності проведення реорганізації ветеранських організацій після утворення нових районів.

IMG 2028965475