q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


З Днем усиновлення

ДЕНЬ УСИНОВЛЕННЯВ День святих Віри, Надії та Любові, а також їхньої матері Софії, відзначається День усиновлення в Україні. Цей день є символом милосердя і добра по відношенню до людей. 

Шановні усиновителі, прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни, піклувальники, від імені депутатського корпусу районної ради, виконавчого апарату районної ради висловлюємо велику вдячність Вам за небайдужість до кожної дитячої долі та прийміть найщиріші слова поваги. Ви дали кожній дитині, яка зростає у Вашій сім'ї, найважливіше — щастя мати родину, тата і маму. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов та душевне тепло.

Батьківство - це велике щастя, і разом з тим велика жертовність. Це безмежне розуміння та бажання принести дитині так необхідну мить радості. Це горе, поділене на кожного члена родини, та щастя, помножене на всіх. Родина, в якій є усиновлена дитина, – це родина назавжди.

Нехай прийняте Вами рішення про усиновлення стане одним із найкращих рішень у Вашому житті. Хай любов, ласка, доброта, взаєморозуміння та відвертість допоможуть у будівництві міцного довголіття власної родини.

Голова районної

ради                                                                                     Жанна Васильчик