q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Перший дзвоник в школах району

IMG-7fbc62d93e3680e1e8e56b03e9cf3be6-VПісля літніх канікул діти знову повертаються за шкільні парти, щоб розпочати навчальний рік, який неодмінно буде сповнений новизни та цікавих подій. Це особливе свято для тих, хто цього року йде до першого класу, і тих, для кого цей навчальний рік буде останній.

До Дня знань у школах Бердянського району, в період адаптивного карантину, підійшли креативно і по-новому, відмовилися від тривалих промов під палючим сонцем і запропонували дітям і батькам нові формати.

Цього дня голова Бердянської районної ради Жанна Васильчик побувала в загальноосвітніх школах на території Осипенківської територіальної громади та привітала всіх присутніх з Першим Дзвоником.

 

В Новопетрівській загальноосвітній школі Жанна Васильчик побувала на ляльковій виставі для першокласників та подивилась відеоінформацію про цікаве і пізнавальне навчання в школі. Вона привітала педагогічний колектив, учнів і батьківську громаду з початком нового навчального року та вручила подарунки від народного депутата України Олександра Пономарьова і його помічника Алли Токаревої.

IMG-361f7e7527c725bc674f6b739d39239d-VIMG-2762d11980700f9312ae75cd02eca150-V

 

Директор школи Тетяна Ковбаса подякувала народного обранця за увагу та надання школам таку необхідну допомогу.

Із святом Першого дзвоника і Дня знань голова районної ради щиро привітала старшокласників Осипенківської загальноосвітної школи, подякувала педагогів за патріотичне виховання, допомогу отримати знання та вклад у кожного учня частинку свого серця. Педагогічний колектив школи і учні отримали також подарунки від Народного депутата України Олександра Пономарьова – електросушарку для рук. Для небезпеки учнів, в період адаптивного карантину, це дуже необхідна річ, оскільки звичайні рушники під забороною, а паперових необхідно дуже багато. Вчителю історії Олексію Гуйвику та старшокласникам голова ради вручила мапи України.

Ланцюжок привітань було продовжено в Червонопільській і Бердянській школах громади. Медична сестра Червонопільської школи з рук Жанни Васильчик отримала сертифікат на електросушарку, а школярі з веселими посмішками і щирими оплесками отримали подарунок від Олександра Пономарьова - мапи України.

Директор школи Леонід Новак передав щирі слова вдячності народному депутатові і його команді за допомогу в заміні двох вікон в гуртожитку, де мешкають молоді педагоги школи та подальшому ремонті цієї будівлі.

Вітання з Днем знань від голови районної ради Жанни Васильчик приймали учні і директор Бердянської школи Олена Савон. Голова ради побажала учням відмінних оцінок, гарних результатів навчання, натхнення та чудового шкільного року та вручила керівнику закладу сушарку для рук, а діти із цікавістю розглядали новеньку карту України.

Необхідно відмітити, що подарунки від народного депутата і його команди школи отримують не тільки на свята, а вони зажди можуть сподіватися на його допомогу і підтримку. На його адресу звучали щирі слова вдячності за увагу до підростаючого покоління, до потреб навчального процесу.

Цього дня всіх учнів Бердянського району за парти закликав перший дзвінок.

IMG-4659fc1d90d7fcdad6978976c7d12dae-V