q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


ОГОЛОШЕННЯ!

Про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення незалежної експертної оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Бердянського району, а саме:

- «Нежитлова двоповерхова будівля, об’єкт житлової нерухомості, загальною площею за внутрішніми обмірами 216,3 м2, яка розташована за адресою: Запорізька область, м. Бердянськ, пр. Праці,14.».

 

Орієнтовна вартість послуг з проведення незалежної експертної оцінки – 2 500,0 грн.

Мета проведення незалежної експертної оцінки: визначення ринкової вартості майна для подальшої приватизації.

Власник об’єкту оцінки – Бердянська районна рада.

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватись відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого рішенням Бердянської районної ради від 21.12.2018 № 29 (далі – Положення), з яким можна ознайомитись на офіційному веб – сайті районної ради Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

Вимоги до претендентів для участі у конкурсі (учасників конкурсу) викладені у розділі IV Положення. Вимоги до конкурсної документації, порядку її складання, оформлення та подання передбачені нормами розділів ІI –ІIІ Положення та додатках до нього. Заява про участь у конкурсному відборі суб’єкта оціночної діяльності для виконання оцінки об’єкта оцінки, інформація щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, інформація про претендента подається за встановленою формою в додатках 2 – 4 Положення.

Конкурсна документація подається у запечатаному конверті шляхом поштового відправлення або безпосередньо на адресу: 71112, Запорізька область, м. Бердянськ, пр. Перемоги, 3, каб. 205.

На конверті необхідно зробити відмітку «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності» та назву суб’єкту оціночної діяльності, який подає заяву.

Кінцевий термін подання документів на конкурс 17 вересня 2020 рік.

Конкурс відбудеться 18 вересня 2020 року о 10-00 в приміщенні Бердянської районної ради за адресою: каб. 205, пр. Перемоги, 3, м. Бердянськ, Запорізька область.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном: 3-55-00 або електронною адресою: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .