q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Шановні учні, вчителі та батьки! Щиро вітаємо всіх Вас із традиційним вересневим святом – Днем знань!

ДЕН   ЗНАН Перше вересня — завжди особливий і хвилюючий момент для кожного із нас: і для першокласників, які вперше переступають поріг школи, і для одинадцятикласників, для яких цей навчальний рік стане останнім; для батьків, які хвилюються не менш ніж учні, і для вчителів, які щоденно віддають свої знання, навчають та виховують.

Початок навчального року - це завжди відкриття нової і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до великих звершень.

У цей святковий день від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату районної ради хочеться побажати усім учням успіхів у навчальному процесі, гарних оцінок, цікавих занять, вірних товаришів. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен Ваш день, кожен крок. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні, будьте активними у громадському житті.

Щира вдячність Вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю, за тепло Ваших сердець та вагомий внесок у розвиток підростаючого покоління, за яким стоїть майбутнє нашої держави. Натхнення Вам, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління.

Тож нехай цей навчальний рік буде цікавим та відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе та світу. З нагоди свята бажаємо Вам незабутніх миттєвостей шкільного життя, невичерпної енергії та успіхів у навчанні!

Голова районної ради                                          Ж.Васильчик