q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Здійснено огляд готовності закладів загальної середньої освіти до нового 2020-2021 навчального року

IMG 0551026-27 серпня 2020 року здійснено огляд готовності закладів загальної середньої освіти Бердянського району до нового 2020/2021 навчального року з урахуванням епідеміологічної ситуації в Україні.  

У роботі комісії взяли участь заступник голови Бердянської районної ради Микола Олійник, керівник апарату   Бердянської районної державної адміністрації Алла Галущак, виконуючий обов’язки начальника відділу освіти, культури та молоді Микола Бондарєв, завідувач комунальної установи «Районний методичний кабінет» Лариса Смикалова, працівники районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Запорізькій області та Бердянського міськрайонного управління ГУ ДНС України в Запорізькій області.

Під час перевірки особлива увага   приділялася створенню безпечних умов для учасників освітнього процесу, виконанню заходів спрямованих на запобігання поширенню   коронавірусної хвороби СОVD-19, забезпеченню закладів освіти дезінфікуючими засобами, масками, безконтактними термометрами та облаштування перших класів, відповідно до вимог «Нової української школи».

Переважна більшість закладів освіти продемонстрували належну готовність до нового 2010/2021 навчального року. За підтримки органів місцевого самоврядування , районних депутатів, керівникам та педагогічним колективам шкіл вдалося виконати значний обсяг робіт та створити комфортні умови, які відповідають санітарно-гігієнічним нормам і нормам протипожежної безпеки.

Поряд із цим виявлено ряд недоліків в процесі підготовки закладів до роботи та намічено шляхи їх усунення у відповідні терміни.

За рішенням Уряду карантин продовжено до 31 жовтня поточного року, тому контроль за виконанням карантинних вимог повинен бути постійним як з боку керівників закладів освіти так і з боку органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

IMG 20526844IMG 2020046