q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Відбулося пленарне засідання сорок сьомої сесії Бердянської районної ради

IMG 20200828 101732 1Сьогодні, 28 серпня голова районної ради Жанна Васильчик провела сорок сьому сесію районної ради сьомого скликання. У роботі сесії взяли участь 22 із 34 депутатів районної ради, голова райдержадміністрації Ірина Півень, керівники комунальних підприємств і установ району, структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, голови селищної, сільських рад, представники місцевих засобів масової інформації.

 

На початку роботи сесії голова районної ради Жанна Васильчик, її заступник Микола Олійник, голова райдержадміністрації Ірина Півень, помічник народного депутата Алла Токарева щиро привітали з ювілейним днем народження депутата районної ради, члена постійної комісії районної ради з питань бюджету Ольгу Погорілу і вручили Пам’ятну адресу.

Керівники районної ради і райдержадміністрації, помічник народного депутата висловили щирі слова привітання та вручили Пам’ятну адресу з нагоди ювілейного дня народження і квіти від народного депутата України Олександра Пономарьова виконуючому обов'язки головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Бердянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Бердянської районної ради Віктору Романенко.

IMG 20200828 101347 IMG 20200828 101526

Для забезпечення роботи сесії в першу чергу було обрано секретаря та лічильну комісію у складі 3-х осіб.

В цілому до порядку денного сесії було внесено 30 питань, які відповідно до Регламенту районної ради, попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій.

Затвердивши порядок денний пленарного засідання сесії, обранці району приступили до розгляду питань.

Військовий комісар Бердянського об’єднаного міського військового комісаріату майор Юрій Дьомін доповів депутатам про нагальну проблему щодо створення і утримання (підрозділів) військових частин територіальної оборони та їх матеріально-технічне забезпечення для захисту суверенітету і незалежності держави, охорони важливих об’єктів і комунікацій, органів державної влади, території і жителів Бердянського району. Він подякував депутатському складу районної ради за розуміння та підтримку військових у проведенні зазначених заходів. В підсумку депутати більшістю голосів від загального складу ради підтримали проект рішення.

Окрім того, депутатами схвалено виконання, внесено зміни та доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Бердянського району на 2020 рік.

Шляхом поіменного голосування депутати затвердили звіт про надходження та використання коштів спеціального цільового фонду «Соціально-економічний розвиток Бердянського району» при районній раді за І півріччя 2020 року.

У ході роботи були затверджені звіти і внесені зміни та доповнення до ряду довгострокових медичних районних Програм.

Зокрема, депутати внесли зміни до районного бюджету на 2020 рік, про які доповіла начальник відділу фінансів райдержадміністрації Ганна Реукова.

На сесії прийнято рішення, які пов’язані із приватизацією об’єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Бердянського району.

Одноголосно депутатами ради затверджено Статут комунального некомерційного підприємства «Бердянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Бердянської районної ради, у новій редакції, Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ та закладів (крім закладів освіти), що належать до комунальної власності Бердянської районної ради та затвердили рішення щодо переведення з посади в.о. головного лікаря Романенко Віктора Олексійовича на посаду директора цього підприємства.

В результаті обговорення з усіх питань ухвалені відповідні рішення, згідно чинного законодавства.

Сесія пройшла конструктивно та злагоджено.

На завершення засідання депутати взяли до уваги інформацію начальника відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад та юридичного забезпечення виконавчого апарату районної ради Сергія Мазурова про недопущення порушення вимог ЗУ «Про запобігання корупції» щодо фінансового контролю та конфлікту інтересів депутатського корпусу Бердянської районної ради.

Під час роботи сесії депутатами були витримані всі вимоги адаптивного карантину.

Черговий раз голова районної ради подякувала депутатам за оперативне проведення сесії і злагоджену сесійну роботу.

IMG 20200828 103605 1 IMG 20200828 101804