q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Успішна робота Бердянської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України

 

photo 2020-07-29 18-59-02 229 липня голова Бердянської районної ради Жанна Васильчик взяла участь у звітній конференції Бердянської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України, на якій також були присутні голова Запорізької обласної організації Товариства Червоного Хреста України Оксана Бекетова, начальник управління праці та соціального захисту населення Бердянського міськвиконкому Наталя Токмань.

 

 

Чинний голова міськрайонної організації Інна Тихомирова поінформувала присутніх про підсумки діяльності організації за 5-річний термін роботи. Вона вказала на основні аспекти роботи організації, окреслила основні завдання, які потребують першочергової реалізації та надала повну інформацію про виконану роботу. Також Інна Іванівна наголосила на тісній співпраці з органами влади району і міста та усіма організаціями.

  

IMG 4995Зокрема, доповідач зауважила, що велика увага в роботі приділялась пропаганді безкоштовного донорства крові, попередженню поширення серед населення соцільно-небезпечних хвороб, залученню в члени Товариства, надання медико-соціальної допомоги людям, що потрапили у важку життєву ситуацію, одиноким людям похилого віку, людям з інвалідністю, багатодітним сім’ям, вимушеним переселенцям. А також результативності спільної роботи з органами охорони здоров'я міста і району, державними органами влади, місцевого самоврядування та реалізації комплексних національних та обласних програм, які були визначені стратегією Національного Товариства Червоного Хреста.

 

Акцентовано увагу присутніх на участі членів Товариства у різнопрофільних грантах, проектах, семінарах, тренінгах. Завдяки чому, було отримано багато гуманітарної допомоги для соціально незахищених верств населення.

 

Голова Товариства зосередилась на допомозі, яка надавалась організацією вимушеним переселенцям з зони проведення АТО, а також тимчасово окупованої території України. Також доповіла про продовження розвитку гуманної діяльності з надання допомоги по розшуку громадян, їх рідних, по виявленню могил полеглих і похованих за кордоном. Доповіла про роботу банку одягу і допоміжних засобів для інвалідів, або для тих хто потрапив у складні життєві обставини.

 

Присутні високо оцінили значну роботу керівника організації, особистий внесок в реалізацію справ благодійності і милосердя.

 

photo 2020-07-29 18-58-58В свою чергу, голова районної ради Жанна Васильчик висловили подяку за співпрацю, гуманність, доброту, повагу та любов до людей, небайдужість до чужої долі, адже за останні роки виконано чималий обсяг робіт в напрямку покращення соціального захисту малозахищених верств населення району.