q1 

президент

вру

pzb1 1

 пробиз

urad portal


Шановний колектив редакції газети «Південна зоря», щиро і сердечно вітаємо Вас з 103-річчям виходу першого номера з дня заснування.

25 липня 1917 року колективом ентузіастів і однодумців було видано перший номер періодичного видання газети «Південна зоря». Вік для газети дуже поважний, надто сьогодні, коли засоби масової інформації з'являються та зникають так швидко, що часом не залишають по собі жодної згадки. Тож можна з певністю стверджувати, що нині газета – це не лише засіб  інформування жителів Бердянщини про перебіг життя, але й справжній літописець історії. Багато років, щотижня, ви робите новий запис в особистий щоденник нашого регіону.

За часи існування видання пройшло великий і тернистий шлях, з номера в номер карбуючи літопис становлення й розвитку Бердянського району. Змінювалися назва, обсяги, поліграфічне наповнення, тематика публікацій. Але приємно відмітити, що незмінним залишається одне: газета завжди була і є близькою читачеві, їй довіряють, її читають, вона розповідає про головні події, про людей, які прославляють наш район. Вона вчить любові і розумінню, щирості і відданості, створює літопис Бердянщини.

Користуючись нагодою,  від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату районної ради бажаємо колективу редакції творчих успіхів, поповнення читацької аудиторії, міцного здоров'я, особистого щастя, гострого пера, сміливих проектів, наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики, авторитетності, мудрості, цікавих змістовних матеріалів та наснаги у щоденній копіткій роботі. Завжди будьте об'єктивними і принциповими.

Голова районної ради                                                           Жанна Васильчик